Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lepkehimlő van lányom ovijában...

Lepkehimlő van lányom ovijában. Én 34 hetes terhes vagyok és nincsen ellene ellenanyagom, megnézettem. Meddig nem vinnéd a gyereket oviba?

Figyelt kérdés

Eddig 1 fertőzött van, tehát most indult a járvány, az az 1 pont a csoportjukban... Lehet már ígyis késő.😕


Te meddig nem vinnéd a gyereket oviba? Mennyi idő míg átfut ez 130 gyereken? A lappangási ideje 4-21 nap.

Szülés előtt amúgy is 1 hetet itthon akartam tartani és szülés után is kettőt.

Már nagyon sokat hiányzott szülői és orvosi igazolással is sajnos...😕



jan. 23. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Uhh nagyon vigyázz, a családban volt emiatt gond, sajnos halva született a pici :(
jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagycsoportos, simán otthon tartanám bármeddig - persze ha az ovival ezt meg lehet beszélni.
jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Úristen.😔 Nagyon sajnálom!

Hányadik hétben kapta el a kismama?

jan. 23. 19:51
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
A szülésig mindenképp otthon tartanám, utána attól függ épp milyen időszak van, mennyire sok betegség van éppen.
jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon a végén 38-39 hét körül. Csak azután derült ki, hogy ez volt a gond amikor már megszülte a babát. Nem ismerték fel közben a betegséget. (Mondjuk előtte én sem hallottam róla soha)


De, hogy a válaszomon egyébként mit lehetett lepontozni... 😢hatalmas tragédia volt ez a családnak, sajnálom, hogy másnak ez "nem hasznos" válasz 🤷‍♀️

jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
A lepkehimlővel az a gond, hogy addig fertőz, amíg a pöttyök meg nem jelennek. Ráadásul nem minden fertőzött pöttyösödik ki. Ezek alapján nyárig otthon tarthatnád, mert a lepkehimlő tavasszal is terjed.
jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 babyboom567 ***** válasza:
84%
Tavaly tavasszal a lepkehimlő okozta/indította be azokat az autoimmun folyamatokat, amik miatt a gyerekemnél kialakult a 1-es típusú diabétesz.
jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Én biztos nem vinném szülésig, hátha meg lehet beszélni az ovival.

Ez tényleg nem játék.

jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
otthonfognám szülésig biztosan meg utána is, ezt azért az ovi is megértheti
jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vinném szülésig és utána sem pár hétig. Nem fog lemaradni semmiről, legózásból nem tud megbukni.
jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!