Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes várandós vagyok és...

34 hetes várandós vagyok és ma kettősfront van egésznap esik.vajon ettől lehet? Érzek hogy mnéha görcsölget a hasam, nem vészes, csak érzem azért. Ki van nyílva egy újjnyira a belső méhszájam, de tegnaap voltam dokinal 3 hét után.

Figyelt kérdés

Aztmondta nem nyíltam tovább hál isten. A babámat érzem mozogni, ugyanúgy.

Lehet ez a front miatt? Remélem nincsen baj



nov. 28. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a frontot még az is megérzi szerintem akinek semmi baja/nem terhes.

Én a 11.hétben vagyok, de minden bajom van. Hajnalban görcsölgettem, most a fejem fáj meg majd el alszok. De az irodában mindenki rosszul van, pedig csak én várok babát.

Szerintem nincs gond, ne aggódj. Ha holnapra sem múlik, esetleg csörögj rá az orvosodra.

nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem érzek semmit, baba kevesebbet mozog. 39+0
nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisbabám 11 hónapos ő is és én is megérzezzük. Tiszta nyűgös mindenki. Nekem a fejem ment ma szét.
nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki hogy van?

Elmultak a gorcsok es most delutan ujra kezdodott

nov. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!