Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Éjszakai bepisilés? Milyen...

Éjszakai bepisilés? Milyen kezelést kapkott a gyermek?

Figyelt kérdés
Kisfiam bepisil éjszakánként már elmúlt 7 éves. Elkeztük a kivizsgálást. Kíváncsi vagyok aki ilyen problémával küzdött végül milyen kezelést kapott.
jan. 25. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a baja...

A mi fiunk is rendszeresen bepisilt elég sokáig, de neki semmi szervi problémája nem volt a háttérben. Nála a suliváltás és a pszichológus hozott változást. Sajnos a mai napig is előfordul, ha nagyon ideges mondjuk egy témazáró miatt, pedig jó tanuló és mi sem a szín 5-öst várjuk tőle, ő mégis stresszel ezen. Pszichológushoz azóta is jár. 12 éves.

jan. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose volt ágytiszta ìgy nem gondolnám hogy ez lehet a probléma ezt a nővérke is mondta. De ha semmi szervi bajt nem találnak akkor nyilván megkell nézni ezt az oldalt is.
jan. 25. 06:37
 3/5 babyboom567 ***** válasza:

Nem bántás, de ha sosem volt ágytiszta,akkor nem kellett volna évekkel ezelőtt kivizsgálni?Háziorvos/védőnő sosem mondott semmit?Sni-s sérült,krónikus beteg gyerekem van ,másfél évvel hamarabb lett ágytiszta(nem az én érdemem, magától lett az,mert megérett rá),mint szobatiszta.De ha a gyereked egy szobatiszta iskolás,akkor vagy szorong,vagy valami szervi gondja van.A gyereked sosem mondta,hogy zavarja,hogy bepisil?pelenkázod, vagy minden éjjel ágyat húzol?

A kezelés attól függ,hogy mi baja van.

jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván évkkel ezelőtt említettem a dokinak és a vedőnőnek is. Azt mondta mind kettő, hogy 6 éves kor után kezdjük a kivizsgálást ha fenn áll még a dolog. Fenn állt így elkezdtük. Csak mivel hosszú hónapokat kell várni egy egy vizsgálatra így igen valóban elhúzódik a dolog.

Nem pelenkázom. Ágyathúzunk. És nem adott hangot neki hogy zavarná. Nyilván nem szereti ,hogy felkell kelni átöltözni és hasonlók.



Tudom ,hogy a kezelés nem minden esetben az de épp ezért lettem volna kíváncsi akik ilyennel küzdöttek hogy alakult a dolog milyen kezelést kaptak. És tisztában vagyok vele hogy ránk ez nembiztos ,hogy igaz lesz amit mások leírnak.

jan. 25. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az esti nagyivásokat küszöböltük ki, és az néhány balesetre redukálta, majd öt évesen végre elmúlt.
jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!