Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen gyógyszerrel szokták...

Milyen gyógyszerrel szokták az éjszakai bevizelést gyógyítani gyerekeknél?

Figyelt kérdés

Tudom, sok oka lehet, de van amikor gyógyszert ad az orvos tudtommal.

Ez érdekelne, hogy melyek a gyógyszerek lehetnek azok.



2022. szept. 20. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Sosem hallottam még ilyesmiről. Az éjszakai kontinencia idegrendszeri érettség kérdése.
2022. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Tesómnak volt ezzel baja. Mégsem kapott gyógyszert. Még csak nem is hallottunk ilyenről
2022. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Èn a nevèt nem tudom, de tudom miről van szò. Van egy hormon, ami azt szabàlyozza, hogy èjjel kevesebb, de sűrűbb vizelet termelődjön. Ha ez hiányzik, vagy nincs belőle elég, akkor lehet mesterségesen pótolni.
2022. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nem mindegy hány éves a gyermek. 5 éves korig nem foglalkiznak az éjszakai pisiléssel.


A nevét sajnos én sem tudom. De tudom mi a menete, mert mi is ebben vagyunk benne.

Augusztusban voltunk, a drnő semmi újat nem tudott tanácsolni mint amit eddig is már próbáltunk. Ne igyon este x óra után, ébresszem éjjel.. Stb stb. Ezeken már rég túl vagyunk, eredmény nélkül.

Most 3 hónap múlva kell vissza mennünk, addig keltsem éjjel.. 🙄 Igen, igen.. Most kezdte az első osztályt, ki van fáradva, eleve sni-s a gyermekem..

Mielőtt megyünk 1 nap kell naplózni mikor mit, mennyit iszik, pisil, majd kell vinni 2 pisi mintát, lesz vérvétel. Na és majf akkor ha úgy fest kapja a sprayt, és talán majd akkor ébred.. Amúgy meg, várjuk az idegiérést..

2022. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hormon orrspray van rá. Nevét nem tudom.
2022. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
8 éves korig nem 5 utána vizsgálják ki
2022. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy. 5 éves korig nem foglalkoznak vele. Mire a gyerek iskolába megy, már éjszakára is ki kell(ene) alakulnia az éjszakai szobatisztaságnak.) de van akinek ez ugye eltolódik ilyen - olyan okból.

Ajánlott 6 éves kortól megkezdeni a kivizsgálást..

A lányom 7,5 éves, a covid alatt már volt 3 időpontunk is, csak vagy a gyerek volt beteg vagy a doki.


4# voltam.

2022. szept. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Gyógyszerröl nem tudok, a legegyszerübb ellenszert úgy hívják hogy pelenka.
2022. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez egy jó összefoglaló a témáról, érdemes elolvasni:


[link]

2022. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez tényleg nagyon jó összefoglalja!

Sokat kerestem a témában, de erre az oldalra nem emlékszem.

2022. okt. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!