Lehet immunhiányos?

Figyelt kérdés

2 éves a gyerekem és kétségbe vagyok esve. Állandóan hiányzik a bölcsibol. Jelenleg 4. hete van itthon fullgyulladassal, arcüreggyulladással. Szépen elmúlt mostmár szerdán mehetett volna.


Én 2 napja náthás lettem erre tegnap a gyerekem orra is folyni kezdett, mára már tele van takonnyal az egész feje...és kezdhetjuk előről. Közösségbe nem volt 4. hete lassan és megint taknyos. Tőlem kapta el valszeg csak most kezdjük elölről az egészet és megint 2 hét mire kijön belőle...4. hete van táppénzen valamelyikunk és egyszerűen már nem bírjuk az egészet.


Én nem is tartom normálisnak hogy máris elkapta tőlem...mert ezt a sok betegséget sem. Fül orr gégész nem mond semmit, de én már szeretnék tovább vizsgálódni mi lehet az oka a sok betegségnek. Egyik bölcsis társa se beteg ennyit...csak ő.


Lassan ott tartok felmondok inkább mert nincs értelme dolgoznia járnom. Persze hitelünk van így ez anyagilag nem lenne jó...de már feladtam elfaradtam.


febr. 5. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ez most egy ilyen időszak. Az enyémek már iskolásak, de ebben a tanevben valami katasztrófa, hogy mennyit hiányoznak. A középsőm előző héten szerdán ment betegség (hányós) után, csütörtökön már hívtak, hogy beteg, hozzam haza. Ez most a fuldoklós köhögős borzalom, amit legalabb az egész család elkapott, így most mindhárom gyerek itthon, ki még lázas, kmár csak fuldokolva köhög. A hócipőm már nagyon tele van ezzel az egésszel. Esznek friss gyümölcsöt, szednek vitamint és immunerősítőt és 💩 se ér!

Eddig 1, nagyon maximum 2 olyan beregség volt, ami mindenkin végigment a csaladból, de most szinte az összes és aki hamarabb meggyógyul, az visszakapja attól, aki meg javában benne van. Szerintem én bedilizek a tanév végére!

febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a bölcsi,ovi első éve az ilyen sajnos.Vannak szerencsésebbek,akik kevesebbszer esnek nagyon bele,meg van az átlag,aki úgy mint ti,vagy mi 2-3 nap,max egy hét járas után 2-3 hetet hiányoznak.Nekem is van egy ovikezdőm,ő is folyton itthon van, emellett tapasztalom most én is,hogy a kis kamaszok,(mert belőlük meg 3 van itthon) is többet betegek idén.Egy kis orrfolyassal elmennek azért suliba,mert szerintem ha ezzel is itthon maradnának, akkor szinte mindig itthon lenne valaki.Nincsenek rendes nagy fagyok,amik a vírusokat elintéznék.A mi dokink ezt mondja.
febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Én az első évben, 12 hónapból 4 hónapot tudtam dolgozni, 2 gyerek állandóan betegek voltak.
febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!