Ez Lehet lupus?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Immunhiany jött ki 2 éve a ver vizsgálaton



#lupus #Immunhiany
2023. szept. 24. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Ránézésre valóban szisztémás lupusznak tűnik, de vérkép mindenképpen szükséges volna háziorvoson át vagy bőrgyógyászaton át.

Nekem a diszkoid lupusz fehérvérsejt-burjánzást és abból adódó - furunkuluszra hasonlító - gennyes kúpokat okoz. Igazából nehezen határozták meg, mert pont akkor ágyi poloskák is okoztak rajtam elfertőződött staphylococcus-os sebeket.


34/F

2023. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El fogok menni vizsgálatra. 😊
2023. szept. 24. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken ezt nem lehet megállapítani, lehetne az is, de miért pont lupus jut eszedbe? 2 év alatt már más tünet is lett volna, nem csak egy szimpla immunhiány, de gondolom az lett akkor kezelve.
2023. szept. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt kezelve
2023. szept. 25. 08:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Immunhiány az 2 éve volt diagnósztikalva . Hollandiában dolgoztam a napon sokat megterhelő munkát azután jött ez ki .
2023. szept. 25. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját lupuszomból ezt megvétózom. 17-ben is voltak rajtam sebek és csak 18-ban mentem orvoshoz. Bár ez az én hibám is volt, simán allergiát hittem és saját szakállra kerestem megoldást. Egy plusz tünetem volt orrvérzésként, de mintha csak jelezni akart volna a saját betegségem. Azóta is csak a sebeim vannak magas fehérek számával. A magas fehérek miatt elsőre leukémiásnak hittek. Ha az orrvérzés nincs, talán most sem tudok róla. Nagyon alattomos mind a két lupusz. Azóta sincs orrvérzésem és egyéb kellemetlen körülmény miatt nem is vállalok szteroidos kezelést. Szerencsére stagnálok egy ponton, ami nem veszélyes.
2023. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!