Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Paxirasol adható 11 hónaposnak?

Paxirasol adható 11 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Voltunk ma dokinál mivel köhög már egy ideje a kicsi (többször voltunk már vele emiatt hozzá)

Kérdezte hogy van e otthon köthető? És mondtam neki ambroxol igen, mikor hazajöttünk akkor láttam hogy az ambroxol már le van járva de van paxirasol. Az is köptető úgy tudom. Az is adható egy ilyen kis babának?

2 gyerekem van akik megállás nélkül betegek, így már nem tudom hogy ezt szedte e a kicsi vagy sem?! Emlékeim szerint szedte de nem vagyok benne biztos.


febr. 14. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szívesen

febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Google a jó barátod, míg itt feltetted a kérdést, elilvashattad colna a betegtájékoztatót...
febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha ilyen betegesek, érdemes befektetni egy hidegpárásítós inhalátorba, Salvus vízzel használják a kórházban is, napi 2-3x(nekünk is ott javasolták).
febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!