Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Torokgyulladas esetén meddig...

Torokgyulladas esetén meddig lázas a gyerek ?

Figyelt kérdés
Fiam 5 éves hétfőn úgy hoztam haza ovibol hogy hőemelkedése és aztán nem magas láza volt ,ma csütörtök van de még mindig be lazasodik,hajnalba volt egy hőemelkedése ami gyógyszer nélkül elmúlt , illetve kedden délután ment fel a láza 38,7re kapott flamborint ami nem vitte le neki ,órák múlva kapott még cataflam cseppet mert már este volt de az se nagyon akarta hajnal 1ig ingadozott neki összesen 6oran keresztül hiába kapta a gyógyszereket .. már kezdek aggódni mert jön a hétvége .. orvosnál jártunk kedden írt fel aktilduot szerdán kezdte el szedni .. inni iszik enni nem nagyon szinte semmit .. fáj a torka és hurutosan köhög ..nem tudom meddig normális a láz?! Tapasztalatok légyszi előre is köszönöm szépen
márc. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak leghosszabb ideig 11 napig tartó magas laza volt. Úgyhogy hétfőtől ez még "normális". Valószínűleg hétfőre sokkal jobban lesz. Jobbulast kívánok.
márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálatok is torokgyulladás miatt ? Kislanyod kapott rá antibiotikumot ?
márc. 21. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen amiatt. Kapott antibiotikumot. Csak neki még rajott pár nap múlva egy tüdőgyulladás is. 5 éves volt ő is amikor ez történt. Most már 15 éves. 🙂
márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt ként az antibió 4.napján is volt még lázam.
márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!