Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gennyes tüszős torokgyulladásn...

Gennyes tüszős torokgyulladásnál hányhat a gyerek? Vagy aggódnak, hogy a 4 napja kapott lázcsillapítók kikezdték a gyomrát?

Figyelt kérdés
Szirupot kapott jobban, de kúp is volt.

2015. júl. 12. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*aggódjak
2015. júl. 12. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy kezdte ki, ez hülyesèg!!

Simàn hànyhat, de akàr mèg a làztól is, pl a fiam mindig hànyt eddig mikor làzas volt.

2015. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos. Teljesen kész vagyok :(
2015. júl. 12. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az èn fiamnak nagyon sokszor volt tüszős mandulája. Mindig hányt. Èrdemes lenne a fülèt is megnézetni,nekünk ilyen esetben a fül orr gègèsz mindig ezt javasolta, középfül gyulladás miatt.
2015. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon csúnyàn fogzott, csak a nurofen segített rajta, szóval szegèny volt olyan 3-4 nap mikor minden este azzal aludt el,majd 2 napot pihentettem ilyenkor senki sem aludt ès megint kapott mert låttam hogy ő is hulla fàradt nem tudtam mit csinàlni, mègsincs semmi baja a gyomrànak!!!
2015. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ès màsnak sem!!
2015. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!