Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisgyereknél inkontinencia...

Kisgyereknél inkontinencia lehetséges? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

8 éves kislányomnak reggel óta becsöpög a pisi. Eddig nem volt ilyen, de mindig ahogy elindul vagy 3-4 csepp bemegy. Nem vészes, de ahhoz elég, hogy bugyit kelljen cserélni. Ma vagy 6x kellett cserélni.

Mire odaér WC-re befolyt, az eleje megy be.

Hosszú hétvége, orvos nincs, ráadásul holnap mennénk rokonokhoz is húsvétolni. Mit csináljunk, hogy oldjuk meg? Közérzete jó, nem lázas, a kedve is jó, bár ez zavarja (nyilván).

Volt már valakinél hasonló? Milyen probléma lehet? Nyilván elviszem orvoshoz kedden, ha addig nem múlik. De addig is érdeklődnék, hogy mi lehet ez? Illetve hogyan kezeljük, mit csináljunk addig is?



márc. 30. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet van. Ügyeletes gyógyszertár is. Lehet húgyúti fertőzése van. Nem fáj/csíp neki?
márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, semmi. Csak becsurran/csepeg.
márc. 30. 20:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Húgyuti fertőzés esetleg? Én erre gyanakodnék.

Én a rokonokat most kihagynám. Kellemetlen lehet neki így is otthon nem még másnál, hogy bugyicsere, mert pisis lett, meg ha esetleg tényleg olyan fertőzés, akkor más is elkaphatja WC használat után.

márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem fertőzés. Irány az ügyelet.
márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Komolyan kérdezem,hogy a teljesen kézenfekvő és valószínű fertőzés helyett,hogy lehet egy "egészséges" 8 évesnél inkább inkotenciára gondolni?


Vendégség sztornó.Ügyelet.Tőzegáfonya tea vagy szirup/csalán tea,és pihenés,és rakjatok be tisztasági beétet,ne a bugyit cserélgesse.

márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsibe az egyik kislány bepisilt párszór, már rég szobatiszta volt, vittek vizeletet, fel volt fázva, semmi más tünete nem volt.
márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok, reggel elvisszük az ügyeletre. Onnan gondoltam inkontinenciára, hogy semmi egyéb tünete nincs. Se rossz közérzet, se hőemelkedés, semmi egyéb.. érted.
márc. 30. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok a kislánynak sem volt a bölcsiben, azt hiszem vesemedence gyulladása volt ha jól emlékszem.
márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menjetek ügyeletre, nagyon ritka az inkontinencia ebben a korban. Simán lehet fertőzés.


Nem tudom mennyire elvadult ötlet, de esetleg kapjon egy éjszakai betétet a bugyiába addig is?

márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Mindig ez volt?
márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!