Elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy két napja köhécsel és elvan dugulva az orra az 5 hónapos babámnak. Nincs láza se hőemelkedése csak nagyon köhög. Elvigyem orvoshoz vagy inkább ne rángassam el a betegek közé? Ki mit javasol?

ápr. 10. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Sóoldattal inhalálnék, nálunk a doki is kb ennyit mondott. Illetve estére nasivint javasolt hogy tudjon aludni.

De függ attól is hogy mit jelent a "nagyon" köhög. Ha aggódsz, hívd fel a dokit, aztán megbeszélitek hogyan tovább. Nálunk 3. héttől hívja be vizsgálatra ha addig nem múlik el.

ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta el a gyerekorvos hogy 1 éves kor alatt minden esetben jobb ha látja? Nem egy 2-3 éves gyerekről van szó hanem egy babáról.

Pláne gondolom első gyerek ha felteszel ilyen kérdést

Én a 2 gyermekemmel elfogyasztottam pár gyerekorvost váltások miatt de 1 éves kor alatt mindig elmondták hogy bármi baja van be kell vinni

ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem senki nem mondott semmit. Itt is orvos váltások voltak most is új orvost kaptunk a héten úgyhogy ő vele még nem is találkoztam.
ápr. 10. 09:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem a nagyon köhögést mintha szakadozna fel neki.
ápr. 10. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én ezzel tuti nem vinném. sima megfázás. inhaláljatok!
ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meghát olyan jó rendszer van hogy gyógyszertár is csak 1-2 ig van. Orvosi rendelés meg fél 3 tól fél 5 ig. És a héten már nem is lesz gyógyszertár. Ki se tudnám váltani a gyógyszert esetleg holnap délután a szomszér faluba mert egyedül vagyok a babóval. Anyum meg dolgozik délelőtt.
ápr. 10. 09:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az lesz.
ápr. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!