Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Méhszájseb tapasztalatok?

Méhszájseb tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

12 héttel a szülés után voltam kontrollon, ahol méhszájsebet állapítottak meg, de nem említették, csak a leleten láttam később.

Terhesség előtt még nem volt.

Van valaki, akinek terhesség alatt, esetleg szülés után alalult ki?

Mennyire kell félni attól, hogy mégsem méhszájseb? Gyakori a terhes nők körében?

Elsősorban személyes tapasztalatokról olvasnék szívesen.


ápr. 18. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan nem tudom, mert nekem terhesség előtt lett(mondjuk volt előtte már egy terhességem, ami vetéléssel végződött. Lehet, hogy akkor lett, mert előtte nem volt). Polipom is volt, így lettem terhes. Na, terhesség alatt viszont lett egy miómám is🤦🏽‍♀️

Mivel ezek a szörnyek részben hormonális változások hatására alakulhatnak ki, simán el tudom képzelni, hogy terhességnél gyakoribb, hogy valami előjön.

ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!