Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennétek? A sulis nagylány...

Mit tennétek? A sulis nagylányunk sajnos hazahozta a tetűfertőzést. Természetesen mindenkinek a haja kezelve lett, viszont a 2,5 éves fiam nem engedi fésülgetni, így kezelés után is maradnak benne serkék. Levágatnám a haját, de a fodrász mit szólna.

Figyelt kérdés
ápr. 26. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ehhez fodrász?
ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Levágatni a haját teljesen rövidre. Most nagyon bosszú furtjei vannak.
ápr. 26. 15:13
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy olcsó hajnyírót és told le azzal.
ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hajnyíróval nyírom 14 éve a férjem
ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell levagni a haját. Megfogod, és megfesulod. 2,5 éves, bakker, te vagy a szülője.
ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Oké, hogy valakinél annyi a fodrászkodás, hogy 0-sal letoljátok a hajat, de másoknál nem:D


Nekem is fiam van, én sem esnék neki otthon a hajának...



Kérdező, ha jelzed előre a problémát, nem hiszem, hogy egy gyerekfodrászat ebből ügyet csinálna. Csak tényleg szólj előre.

ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
6# de le kell nyírni nullàssal nem érted? Nem frizura készül....attól nem tűnik el a tetű te nehéz felfogású.... Ha fésülni nem engedi....
ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6, egyszer nem vágtam még a gyerekeim haját. Fiam és lanyom is kicsi koruk óta fodrászhoz jár, DE

ha hazahozná a fiam a tetűt és olyan töketlen lennék, hogy nem tudom megfésülni (mondjuk már itt bukik, mert meg tudom), akkor nekiesnék a hajnyíróval gondolkodás nélkül.

A haj visszanő, lehet utána megint fodrásszal igazgatni.

ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ha fésülni nem engedi...."


2,5 éves. Mindegy, mit enged, az van, amit a szülő akar. Ha xaros pelenkában akar lenni egy hétig, akkor abban lesz, mert nem engedi levenni? Könyörgöm, elvileg felnőtt embernaz anyja, apja, max az egyik lefogja, amíg a másik megfesuli.

ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem egy egyszerű fésülés. Egy ilyen kezelés alapos, aprolékos fesulest igényel. Pici serke nagyon nem jön könnyen ki a hajból
ápr. 26. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!