Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már beteg egy hónapos...

Volt már beteg egy hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Nekem a nagy tesók hazahozták a náthát az oviból, takonyósak lettek és lefertőzték az öt hetes babát is. Csak egy kis szurtyogás, szívatom az orrát,nem köhög. Doki látta,kapott ezt-azt. Ti mit tettetek még ezen kívül a gyorsabb gyógyulásáért? Köszönöm, egy anyuka.

2012. szept. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szopizik, akkor szedj c vitamint, rendszeres orrszivas, mast nagyon nem tudsz tenni, figyeld a lazat
2012. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam még csak 3 hetes volt,mikor a nagy hazahozta az oviból a betegséget. Szegénykém alig kapott levegőt, mivel a száján még nem tudott lélegezni. Szinte állandóan szívtam az orrát, mást nem nagyon tudtam csinálni. Mielőbbi gyógyulást nektek!
2012. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is most beteg, 8 hetes.

Szívom a nózit, szedek c vitamint, mert szopik.

Voltunk az orvosnál, nem javasolt adni neki semmit. A lázát kell figyelnem, de szerencsére eddig csak javulást tapasztalok, talán láz már nem lesz.

2012. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is 5hetesen lett beteg szinten nagytesotol. Orrszivas+Sterimar. Amit meg javasolni tudok mi mindig igy csinaljuk ha valaki beteg.

Fozz kamilla teat es tedd a furdovizebe egy kis soval. Majd ha megfurdetted aztass be egy kisebb torolkozot a vizebe csavard ki es hagyd a szobajaba ejszakara. Nalunk mindig segit.Jobbulast!

2012. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!