Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sóskát ettem két napja,...

Sóskát ettem két napja, ennyire bánthatja napokig az oxálsav? 2,5hós baba

Figyelt kérdés
borzasztó nyűgös 2napja, rengeteget sír fájdalmasan, bűzös kéneset rotyogtat, sem széklet, sem hányás nincs, anyatejes. Elronthatja a gyomrát anyatejen keresztül úgy hogy nekem semmi bajom? Vagy fogzás okozhat ilyen kénes dolgot?
2013. máj. 17. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de hogy jutott eszedbe egy 2,5 hónapos babának sóskát adni???? Egyáltalán, hogy jutott eszedbe ilyen korán megkezdeni a hozzátáplálást????? Ilyet még nem is hallottam szerencsére, remélem ez csak vicc!!!
2013. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, olvasd újra, én ettem, anyatejes, tehát átment a tejbe. Semmi más extrát nem ettem. 6hósan kezdjük majd a hozzátáplálást, nem sóskával.
2013. máj. 17. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Sóskát nem ettem soha,tehát nem tudom sajnos,de más valamit nem ettél esetleg?
2013. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ittál szénsavasat vagy ettél citrusfélét? Nálunk azok produkáltak ilyeneket.


Kis édeskömény teát adj neki szopi előtt, vagy igyál Te, nálunk bevált!

2013. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!