Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Két és fél éves kislánynak...

Két és fél éves kislánynak hüvelyi folyás? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Fehér tejszerű váladék volt a puncusán, mikor pisilni ment előtte és megszagolva a pelusát, puncusát, nagyon büdi neki.
2013. máj. 20. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp beszélj az orvossal róla. Akár fertőzés is lehet. bejutott kakitól vagy ilyesmi.
2013. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vidd el gyereknőgyógyászhoz!
2013. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lányomnak is volt, elvittem a háziorvoshoz, de ő mondta ezzel szakrendelésre kell menni, gyermek nőgyógyászatra vittem, ott vettek kenetet, nem nyúlt bele a pálcikával, csak kint törölte le a váladékot, írt antibiotikumot, és kenőcsöt, egy hét alatt rendbe is jött!
2013. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És a gyereknőgyógyász mondta, hogy mi ez? Gombás vagy bakteriális fertőzés?
2013. máj. 20. 16:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Mondta hogy valahol elkaphatta, antibiotikumos gyógyszertári kenőcsöt írt, meg a gyógyszert, s utánna is ha elő jött, akkor azzal a kenőccsel kellett kenni.
2013. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De mi volt a baja? És ez mindig elő fog jönni?
2013. máj. 20. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Az orvos minden kérdésedre választ fog adni, csak vidd el a kislányt!
2013. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elvittem háziorvoshoz, de számítottam rá, hogy semmit nem fog mondani, ezért kérdeztem annyira tőled, hogy neked mit mondott az orvos?! Csak annyit, hogy betadinnal pemecseljem, meg Canestennel. Ránézett a puncusára, és ebből megállapította egy háziorvos, hogy gombás fertőzése van? Mert a Canesten az gombára való, ha jól tudom. Nálunk nem ilyen rendes az orvos, hogy egyből továbbküld. Megkérdeztem, hogy akkor ennyi, mi a dolgom, hát csak figyelgesse, kenegesse, hogy utána folyik e még.Várjak, amíg továbbfertőződik, kismedencei gyulladása lesz, ennyire nehéz továbküldeni? Vagy beutaló kell hozzá?
2013. máj. 23. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell beutaló!!!

Elviszed a kórházba, ott felmész vele a nőgyógyászati osztályra, ott a nővérnek szólsz hogy mi a gondd, van-e gyermek nőgyógyász, ha igen őt keresed, ha nincs akkor az úgyeletes orvost! Borítékba raksz 4-5000 forintot, oda adod előre, s elmondod mi a baj!!!

2013. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen vidd el gyermeknőgyógyászhoz. A Hein Pálban Dr. Demjén László ő nagyon jó. A 17 éves lányomat is hozzá vittük, mikor először fogamzásgátló tablettára volt szüksége és rendesen minden vizsgálatot elvégzett. Vérvétel stb, hogy biztos jó legyen a gyógyszer.


Amúgy ha már büdös neki a folyása akkor már tényleg baj van. Lehet fölfázott, vagy valami egyébb fertőzése is is lehet.

2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!