Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy tudom a kisfiam torok-aft...

Hogy tudom a kisfiam torok-afta fajdalmat még enyhiteni?

Figyelt kérdés
Cataflamot kap, de igy is fáj neki es még lázas is szegény...
2013. máj. 22. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A Tantum Verdének van spray-s változata, mi azt használtuk napi háromszor, most már maga kéri ilyen esetekben. Van valamennyi fájdalomcsillapító-fertőtlenítő hatása. A doktornőnk ajánlotta még a dologélt az íny környéki aftákra, a semminél az is jobb volt.


Mással nem nagyon... Rohadt egy betegség, elég soká múlik el. Adj neki hideg dolgokat enni, abból kicsit könnyebben eszik. (Mi rögtön Tantum Verde után szoktuk etetni, úgy elfogadta.)

2013. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmit nem eszik, jegkremet is akartam adni neki. Tantm verdet veszek holnap, koszonom
2013. máj. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!