Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Folyamatos láz...

Mit csináljak? Folyamatos láz napok óta. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kedd óta folyamatosan lázam van, de olyan szinten, hogy 37,4 alá nem is megy ha veszek be rá lázcsillapítót. Ha nem vennék be egész nap 39-es lázam lenne. Először nem volt semmilyen más tünetem mint a láz, most már van egy kis mellkasi fájdalmam és kicsit köhögök és fújom az orromat. Nem rég 39.8-as volt a lázam, de most már sikerült csillapítani, de 5 napja vagyok már lázas. Szerdán voltam vele dokinál, azt mondta influenza és pihenjek, igyak sok teát és vegyek be lázcsillapítót majd hétfőn menjek be igazolásért, de nem úgy tűnik, hogy ebből igazolás kiadás lesz hétfőn. A bölcsességfogam épp most nő jobb alul és van két darab aftám is. Mit tehetnék?

Fiú/19



2013. márc. 23. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
hűtőfürdőzzél, mást nem tudsz, ja meg cvitamin, és hétfőn orvos
2013. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valami gyulladáscsökkentő jól jönne. meg fogorvos ha egy kicsit jobban lettél. egy esetlegesen rosszul növő bölcsességfog nagyon sok zűrt tud csinálni.
2013. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most lement a lázam egészen 37,4-ig. De holnap tuti megint feljebb megy. A fogamra phlogosolt és tantum verde sprayt használok. Egész jól csökkenti a gyulladást a tantum verde spray. Csak a láz szűnne már meg.
2013. márc. 24. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!