Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hónapok óta újra-meg újra...

Hónapok óta újra-meg újra visszatérő torok és mandulagyulladás hogyan, mivel kezelhető antibiotikum nélkül? Homeopátia?

Figyelt kérdés
3 éves kislányomnál szinte minden hónapban előjön, már a sokadik antibiotikum kúrán vagyunk túl, eredménytelenül. Mit tehetnék, az orvos is tanácstalan sajnos.
2013. máj. 14. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki kellene vetetni a manduláját valószínüleg. Fül-orr-gégésznél jártatok, vagy csak háziorvosnál? Ha nem akkor az az első.
2013. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiamnál ugyanezzel szenvedtünk mi is. Én arra jöttem rá, hogy csapvizet nem szabad adnom neki, mert attól rögtön belobbant a torka. Ha sikerült erre figyelni, akkor nem lett beteg. Nagyjából kinőtte ezt a hajlamot, szerencsére csak ritkán beteg, pedig már iszik a suliban csapvizet, vagy a közkúton csavargás közben:( Manduláját nem engedtem kivetetni. Most kamasz egyébként.
2013. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézték már,hogy a kislányod nem vérszegény-e?Az én kisfiam sorozatban beteg volt.március végén kezdte az ovit és előtte 1 hónappal kezdte el szedni a Maltofer szirupot (róla kiderült vérszegény egy kicsit) az ovikezdéskor a Jutavit immunkomplex vitamint és az oviból 1x hiányzott 4 napot,de az orvos szerint mehetett volna,mert nem volt vészes.A csúnya köhögését az allergia okozta. És mondom most kezdte az ovit, 1,5 hónapja.Előtte sorozatban beteg volt.Családi napközibe járt 4 hónapig napi 4 órában ott is, 3 hetente beteg volt.Ezek szerint ez volt a gond, hogy vas pótlás kellett.Érdemes rákérdezni. Más különben nekem egy gyógyszerésznő mondta,hogy sokan nem tudják,hogy a gyerek miért beteg, kenik az ovira közben meg csak vérvételt kellene csináltatni,mert az esetek nagy részében ez volt a gond.
2013. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönjük! :)
2013. máj. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!