Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már megint ez mi lehet köhögés?

Már megint ez mi lehet köhögés?

Figyelt kérdés

Kisfiam egész májusban beteg volt antibiotikum, köhögéscsillapítok halma stb..

Nos most 2 napja jár oviba megint és tegnap este megint elkezdett köhécselni ,annyira unom már ,most meleg van mi a fenétől kapott el valamit???Ráadásul van egy 11 hónapos kishuga aki egyből elkapja!

ami a legnagyibb baj hogy ha elviszem orvoshoz már remeg a gyomrom ha felír valamit ,mert nem tudom kiváltan!!

Nos nem vagyok kíváncsi a negatív kritikákra és bunkózásra !!elég nagy baj ez nekem hogy nincs pénzem!

Mivel a gyedem gyakorlatilag azonnal elfogy amint megkapom

De 62000.ft plusz családiból gondolom érthető hogy nem jövünk ki!


2013. jún. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet allergia is. Valamint függetlenül attól, hogy meleg van a bacik nem alszanak simán eltud kapni bármit. De az is lehet, hogy kimelegszik majd hideg vizet iszik és attól köhög. Nézz utána milyen természetes olcsó házi praktikákat tudnál alkalmazni. Méz, C-vitamin (ascorbin sav kb. 400Ft egy havi adag), fokhagyma, vajas kenyér lila hagymával, mentolos cukorkák, sírral ha bekened a mellkasát az is nagyon hatásos, ha bekötöd a torkát is jó lehet, citromot ha veszel neki és abból csinálsz limonádét szintén jó.
2013. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ

Igen C vit mindig van itthon,Jó közérzetes folyékony c vitamin nem rég kaptam anyumtól,akkor kinder luuf balzsam is van ,meg estére adtam neki Fenistil cseppet!!

Ja meg szedjük 1,5 hónapja az Aeriust is!!

Igen kezdődő poratka allergiája van de nem hinném hogy attól köhög kicsit hurutosan !

2013. jún. 18. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is allergiás akkor nem csoda, hogy gyakran kap el köhögős betegségeket, le van gyengülve a kis légzőrendszere és gyorsan be költöznek oda a bacik. Ha a cebiont érted folyékony C-vitamin alatt hát az semmire nem jó. Tudom, hogy C-vitamin az C-vitamin, de valahogy ez a Cebion nekünk nem vált be. A Fenistil csepp is jó, vagy esetleg calciumot tudnál még neki adni.
2013. jún. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is kedves második válaszolóm,hát rájöttem én okoztam a bajt

vasárnap elmentünk egy kisebb sétára és nagyon meleg volt ,vettem üdítőt és buborékos hideg volt szerintem leforráztam a kis torkát.

2013. jún. 19. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a Cebionra gondoltam ,hanem a jóközérzet c vitaminjára!!!

Néz meg www.jokozerzet.hu nagyon klasz dolgok vannak ott

2013. jún. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!