Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnak is írt fel a doki...

Másnak is írt fel a doki Telviran gyógyszert bárányhimlőre?

Figyelt kérdés
4 éves a kisfiam és Telviran gyógyszert kellene szedni 5X1 et.Felhívtam már két gyógyszertárat is és teljesen le voltak döbbenve.Nem látják értelmét,hogy ezt a gyógyszert szedjük.Jobban örültem volna ha fenistil cseppet ad a doki de nem azt kaptunk.Egyszerűen félek elkezdeni neki ezt a gyógyszert adni.Több gyerek is bárányhimlős most a környékünkön és senki nem kapta ezt a gyógyszert.Nem tudom mit csináljak.
2013. jún. 19. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerek én sem olyat aki ezt a gyógyszert szedte volna bárányhimlőre, de értem az összefüggést. Mert a bárányhimlő egyfajta herpesz vírus. A környéken más nem jár ehhez az orvoshoz, azoknak nem ugyan ezt írta fel? Esetleg még a védőnőt kérdezd meg, hogy mitévő legyél. valójában ha nem kell extra gyorsan meggyógyulnia a gyereknek az a legjobb ha 2 hét alatt kifekszi és csak a viszketést enyhítitek.
2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!