Mandulagyulladás lesz?

Figyelt kérdés

Kisfiam mult vasárnap hideg buborékos üdítőt ivott, nos meg is lett az eredménye ,mert kedden már köhögött ,nos elkezdtem adni neki halixol köptetőt ami jó is mert nem szárazan hanem hurotosan köhög ,tehát jól tettem láza nem volt egészen máig ma 38.1 volt neki ,erre Algoflexet adtam neki 7,5 ml.

Most 37.8 a hője ,viszont megnéztem a torkát picit piros és egy pici fehér pöttyöt láttam neki ,erre meg Strepsils tablettát adtam neki, de azt mondja nem fáj se a tokra meg semmi ,viszont az orrváladéka is igen szép sárgás volt ma már alig volt neki adok neki Nasivin amit a dokinő is szokott !!

Ugye ez nem tüszös mandulagyulladás remélem ,eddig folyamatosan beteg volt, a 11 hónapos hugával együtt, 3 hete kapott antibiotikumot mert arcüreggyulladása volt nos nem értem egész télen még csak nem is prüszkölt egyik sem!!

Most meg hát kész vagyok egyik meggyógyul beteg a másik és akkor még az a szar amikor én is beteg leszek mert nehezen tudom őket én is ellátni!!Ja 5 éves a kisfiam

Vagy akinek volt ilyen jellegü tünete de nagyobb baj nem volt belőle az is irja le legyen szíves!!

Szép vasárnapot kívánok továbbra is Niki


2013. jún. 23. 18:38
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja védőnőnk azt mondta azért is ilyen beteg mert vékony és valószínű hogy az enzimjei sem ugy dolgoznak ahogy kéne!!

115 cm hosszu és 17 kg

igen vékony de ha egyszer alig eszik nem tudok mit csinálni ,amikor voltunk vérvételen akkor csak annyi derült ki a vérképéből hogy folsav vas fehérjehiányos ,azt sem tudom hogyan mikor a legkülönfélébb vitamint megvettem neki ,értem is ,marslakócskák, vitacolan, bérescsepp, stb.. sorolhatnám de ezek arra voltak jók hogy 1 hónap után halál beteg lett ezektől is tiszta takony lett köhögöt minden baja volt!!

2013. jún. 23. 18:44
 2/2 A kérdező kommentje:
HALLLLLÓÓÓÓÓÓÓÓ IRNa valaki valamit??????
2013. jún. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!