Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meleg allergia, vagy mi lehet...

Meleg allergia, vagy mi lehet ez a sok kiütés?

Figyelt kérdés
Most már múlik, de amíg kánikula volt, 8 hónapos babám minden estére egyre rondábban nézett ki, a fél teste tele volt piros pattanásszerű kiütésekkel. Reggelre szép lett. Mással is volt ilyen? mi használt ellene?

2013. jún. 25. 14:22
 1/6 gabszem ***** válasza:
melegkiütés, kislányom is tele van vele. Én hintőporozom a hajlatait. De tegnap már a háta is tele volt. Nagyon izzadós szegény. Amikor nagyon meleg volt , többször lemosdattam. Tegnap mivel már nem volt olyan dög meleg, bekentem a kiütéseit Sudocremmel vékonyan, reggelre teljesen elmúltak.
2013. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanez, múlthét kedden jöttek ki, akkor kezdődött a meleg.

ma reggelre már múlóban van.

fenistil cseppet adok neki rá

2013. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, én is fenistil cseppet adok, bár ahogy olvasom tökmindegy kategória, nagyon köszi a válaszokat, megnyugodtam, hogy nincs nagy gond. :)
2013. jún. 25. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

én arra is gondoltam, hogy a melegkiütés mellé még jött valami étel vagy valami más allergia, mert tegnap estére rengeteg apró kiütése lett.

szerencsére már múlnak.

a fenistil cseppet hány napig lehet adni, nem tudod?

2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melleg kiütésre semmit nem kell adni csak lanyos hüvös fürdo ,2 nagyfiam is ilyen volt most fürdéstöl és az esös idötöl el is multak .
2013. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem 11 hónapos a kislányom és szintén ugyan ez a helyzet, a kis hát, a válla ,hajlatai, a takrója a dereka tele volt pici aprü pöttyökkel én is Sudoval is meg körömvirágkrémmel kenem szépen javul
2013. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!