Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől van az hogy éjjel...

Mitől van az hogy éjjel fuldoklósan köhög, nappal meg fuldoklós szárazan?

Figyelt kérdés

5 éves kisfiam meg volt fázva kb 4 hete és elmult a az orrfolyás de a köhögés megmaradt ,miért nem tuddja már megmondani végre hogy mi ez?

Ja és ugy köhög hogy nappal hurutosan ,éjjel meg kimegyünk Wc re és közben köhög amíg bírja szusszal majd vesz levegőt és öklendezik utána majd ennyi nem rohamszerü az felismerném, és utána sír de nem értem miért megkérdezem tőle fáj valami mikor köhögsz azt mondja nem ,és reggel nem is emléxik rá!!Nekem volt gyenge a légcsövem azt mondta a gyerek doki hogy majd kinövöm hát nem nőttem ki és amikor megfázom és köhögök is igy köhögök!


2013. júl. 1. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Voltatok orvosnál? Tiszta volt a tüdeje? Mert ha igen, akkor légcső vagy gégeproblémája van.

Kislányom is hasonlóan köhög, neki krónikus légcsőhurutja van.

2013. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyne lettünk volna hát éppen ez a bajom hogy már május óta a 3. antibiotikus kúrán vagyunk tul és még mindig köhög!!
2013. júl. 1. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném (ahogy el is vittem) másik orvoshoz. Első körben fül-orr-gégészhez, majd pulmonológushoz.
2013. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Holnap megyünk fül-orr-gégészhez és Juli 9 re megyünk Pulmonológushoz, de már most tudom a válsz antibiotikum!

de most megfogadtam ha kótházba kerülünk csak akkor kaphat antiti

2013. júl. 1. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézze meg fül-orr-gégész. Az én fiam egy hónapja hurutosan köhög, és minden második héten folyik az orra. Kétszer látta gyerekorvos, aki hörghurutra gyógyteát, meg köptetőt ajánlott. Volt időközben kötőhártya gyulladása is. Végül mi is fül-orr-gégén kötöttünk ki, arcüreggyulladással. Az okozhat hosszan fennálló köhögést.
2013. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arcüreggyulladása is volt 2 hete és Curam duot kapott rá!!ami speciálisan erre a betegségre van
2013. júl. 1. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen, azt kap a fiam is, és még ő is köhög, csak azóta már javult. Esetleg allergia?
2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!