Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Budapesti anyukák mi a vélemyé...

Budapesti anyukák mi a vélemyényetek az 1 számu gyermekklinikárol?

Figyelt kérdés
Olyan bajban vagyok hogy a SOT 1 számú gyermekklinikára kell vinnem a kislányomat!nem pesti vagyok hanem vidéki!és odautalták be és ott kell vele lennem!vajon ott aludhatok e vele egy szobában!?és hányan vagyunk egy szobában?remélem nem tesznek el egymástol mert abba nem egyeznék bele!kérek írjatok! előre is kőszi
2013. júl. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a két hetes kisfiammal voltam, újszülött sebészeten, sajnos én nem maradhattam Vele, nem tudom más osztályokon is így van-e. Napközben is csak vagy anya vagy apa lehetett bent... Bár volt aki azt hiszem valamilyen anya szállón volt ott. Úgyhogy sajnos csak ennyit tudok. Szerintem más részeken nincsen ennyire lekorlátozva.
2013. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kőszi a választ én apulmanologiára megyek vele a tűdő osztályra
2013. júl. 2. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakmailag a lehető legjobb hely Mo.-on, ez nyugtasson. Mi sok időt töltöttünk a PICen és az Újszülött sebészeten, az előbbi nyilván speciális, az utóbbin nonstop ott lehet vagy az anya vagy az apa. Akár éjjel is maradhattam egy széken, ágyat nem tudnak ott biztosítani, de abban, hogy vele legyek nem korlátozták. A klinika felső szintjén van az anya szálló, de az fizetős. Ha jobban van a pici, akkor viszont oda fel lehetett vinni. A szomszéd utcában van a Meki ház, az ingyenes. Érdeklődj előre, mert egyikben sem mindig van hely! A pulmonológiát viszont nem ismerem, és nem írtad milyen idős a gyermeked.
2013. júl. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!