Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 20 hónapos és már egy...

Kisfiam 20 hónapos és már egy hete folyik az orra, el van dugulva neki. Mit csináljak, hogy rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
A doki néni azt mondta,orrcsepp és ennyi.A gyógyszertárban Navisint adtak.Egy napig lázas is volt.Kontroll vizsgálaton kiderült,hogy vírusos torokgyulladása volt.Nincs már gond,csak az orra folyik még mindig és szívnom kell orrszívóval.Mit tudnék még csinálni,hogy rendbe jöjjön az orrfolyása?
2013. júl. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor szoktam illóolajjal is párologtatni, eukaliptusz olajjal és citromolajjal, együtt is lehet, nagyon jó. Egyrészt tisztítja, fertőtleníti a szoba a levegőjét, másrészt az orrduguláson is segít.

A másik a tengervizes orrspray szerintem sokat segít a nyálkahártya tisztulását az orrcsepp mellett. Ha hosszú időn fenn áll ez a helyzet, akkor én naponta rengetegszer befújom, amikor csak eszembe jut. Szerintem ez is sokat használ.

2013. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En gyumolcsteat fozok kamillaval, izesitem egy pici mezzel es nyomom a szajaba allandoan, hogy igyon! Mert a folyadek feloldja a nyakot ami kialakulhat arcuregben, v. akarhol. Nekem mindig van itthon kisgyerekeknek valo c vitamin vagy c vitaminos nyaloka....ugyan nem tul edesszaju de ha olyanja van elnyalogatja...mostanaban limonade a slager mentaval. Na az is egy immunrendszer erosito bomba!
2013. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hülye vagy
2013. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!