Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a 2évesednek be van dugulva...

Ha a 2évesednek be van dugulva/folyik az orra de nincs láza, vinnéd bölcsibe? -föleg, hogy csak 1hónapja jár.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha rendesen ki tudja fújni az orrát, nem kell neki porszívózni, akkor lehet vinni. Maximum viszel be neki orrcseppet!

Sajnos manapság sokkal durvább betegségekkel viszik a gyerekeket bölcsibe és oviba.

2010. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát mi is pont ez miatt vagyunk itthon.Már nincs láza és most kezdtünk szeptemberben köhög és mint a tiédnek is folyik az orra.Ma még itthon maradt de gondolkozok a holnapon,h csak elviszem.
2010. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vittem bölcsibe tavaly ha csak az orra folyt. Szabadkoztam is a gondozónőknél, de mondták, hogy ne aggódjak, ősztől-tavaszig folyamatosan ez van. Ha nem lázas és nem köhög, akkor nyugodtan vihetem. Szerencsére a lányomnak 2-3-szor volt csak komolyabb baja (láz, antibiotikum) egész évben. Remélem, idén ennél csak jobb lesz. Nektek is! :)
2010. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 moncsyka78 válasza:
0%
Én eleve nem vinnék bölcsibe agy 2 éves gyereket.
2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

kedves utolsó:látszik milyen "hasznos" válaszokat adsz...0%...:-S

2010. szept. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!