Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok. Kb egy hete...

Kismama vagyok. Kb egy hete be van dugulva az orrom, ha nem akkor meg folyik. Nem érzem úgy, hogy meg lennék fázva, lehet ez is tünet?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok

2012. aug. 5. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez allergia, most tombol a parlagfű virágzás.
2012. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

életemben nem voltam allergiás semmire....most jönne elő?

komolyan kérdezem,nem tudom,hogy működik ez az allergia dolog

2012. aug. 5. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

igen előfordulhat hogy most jött ki! nekem sosem volt tünetem hogy allergiás lennék de most taknyom-nyálam egybe folyik, egészséges vagyok :(



18 hkm

2012. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlen allergia, szerintem inkább egy terhességi tünet, ami a terhes nők felénél kijön :) ne aggódj semmi gond!
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj, mi az hogy! Terhesség során megváltozik az anyagcseréd, így az orrnyálkahártyád összetétele is, kinek bedugul az orra, kinek meg folyton folyik. Én pl naponta legalább tizenötször tüsszentek, mert száraz az orrnyálkahártyám és irritálja az orromat a nagy szárazság. Szerencsére nem fáj és nincs kisebesedve, de azért eléggé kellemetlen.


Szerintem el fog múlni, vagy pedig átalakul majd maga a tünet (eleinte nekem is be volt dugulva az orrom és csak utána kezdtem el tüsszögni). De ha nagyon zavar, esetleg kérdezd meg a dokid, vagy a patikában, hogy mit lehetne vele kezdeni.


Szép babavárást!


24 h km

2012. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hasonló tüneteim vannak,én a gyogyszertárba vettem orrsrayt kismamáknak valót(Sós oldat)nekem az sokat segít!21hkm
2012. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!