Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A szülőnek a gyermeke a...

A szülőnek a gyermeke a mindene, a kincse, nem igaz? Mi van, ha elveszíti?

Figyelt kérdés

A kérdésem szigorúan elméleti, nem akarok sem provokálni, sem vitát szítani, kérlek, ti se tegyétek.

Tegyük fel, hogy a gyermeked halálos beteg, mit mondanál neki, hogy adnád elő, hogy soha nem gyógyulhat meg? És ha a végén megkérdi: "Anya, velem jössz?", mit mondanál, mit tennél?

Nem tudom, miért jutott ez eszembe, nem vagyok ilyen helyzetben, soha nem is akarok, nem is kívánom senkinek, és el sem tudom képzelni a fájdalmat, amit azok érezhetnek, akik ilyesmin keresztülmennek. Kérlek, csak a kérdésre válaszoljatok, ne legyen hajbakapás.



2013. júl. 22. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem az ilyen esetek nagyon nagy százalékában nem mondják meg a gyereknek, hogy mennyire beteg, így nem kérdez ilyeneket.
2013. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát te sem mondanád meg? Mert az volt a kérdés, mit tennél, mondanál ilyen helyzetben?
2013. júl. 23. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanam meg. Harcolnek erte a legjobb tudasom es erom szerint. Ha mar nagyobbacska es kerdez, hogy megyek-e vele, megmondom, hogy ott leszek vele mindig es mindig szeretni fogom.

A kisfiam Edesanyammal volt egy delelott iden tavasszal mikoris egyszercsak falfeher lett, nem lelegzett. Anyam azt gondolta itt a veg. 4 napja volt hasonloban nekem is reszem. Hiszterikusan utogettem az arcat, hogy terjen magahoz. Nem tudjak mi van vele. Tul vagyunk sokmindenen iden. Szerdan szivmonitor, jovoheten EEG. Hiszek abban, hogy minden rendben lesz. Imadkozom, hogy kinojjon minden bajt es eros, okos, boldog es sikeres felnott legyen belole.

2013. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó lehet, szívből jobbulást kívánok, és mielőbbi gyógyulást! :(
2013. júl. 23. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám meg, hogy milyen beteg. És igyekeznék mellette a legoptimistább maradni, és bízni abban, hogy meggyógyul, és őt is csak bíztatni. De szívből remélem, hogy erre soha nem kerül sor.
2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megmondanám. De vele akarnék menni...talán el is mennék. Ez kibírhatatlan lenne.:(
2013. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsi gyereknek nem mondod meg. Nem megy utàna az ember.Kibirja mert ki kell bìrnia mindig vab valami ami miatt élni kell.Az emberi vàll tùl sok terhet elvisel...tùl sokat..:-(
2013. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!