Tuberkolozis oltás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 honapos Torontoba született .Nem régen költöztünk haza Magyarorszagra es kiderült hogy a fiam kiskönyvében , zárojelentésében nincs is feltüntetve a bcG oltás amit itt a gyermekek ujszülött korban kapnak . Kinti dokimat azóta sem erem el és egy eves koraig bekéne adatni.. vki vmit erröl hogy Amerikaban is van ijen ???Mennyi idösenn??? Nem szeretném hogy ne kapja meg de viszont aztsem hogy 2. szer legyen meg Köszönöm elöre is a válaszokat ! ??????

2013. júl. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy Amerikában hogyan működik,de mi is így jártunk Ausztriában. Itt sem adnak bcg oltást. Majd az ősszel beadatom neki Magyarországon. Állítólag fél éves korig lehet,de lehet,hogy később is beadják. Azt szerintem észre vetted volna,ha kapott volna ilyet a kicsi,mert annak az oltásnak a helye göbösödik egy idő után.
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy éves korig adják csak be

2x biztosan nem fogja megkapni, ugyanis bárhol adják is be, adnak a vakcina hivatalos sorszámával egy igazolást, h megkapta, ezt kell a beiskolázásig megőrizni

2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat heg az nincs mindenet atneztem hatha ott nem valba kapjaa de nincs sehol .... es nem kaptam semmifele igazolást ugyhogy kerek idopontot es megyunk .... megegyszer kosszi !!!!
2013. júl. 30. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosnak kell szolni hogy torontoban nem kapta meg és adják be neki
2013. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Torontoban kötelezö oltásokba beletartozott ez ? Mert lehet hogy nem ,magyarországon igen illetve sok más oltás is .amit lehet nem kapott meg ,viszont itt megkell utolag kapnia .
2013. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!