Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adhatok neki B6 vitamint...

Adhatok neki B6 vitamint hányásra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves és háromszor hányt.Adhatok neki B6 vitamint az EGIS gyógyszergyártótól?Mert azt írja,hogy 4 éves kor felett lehet?
2013. aug. 3. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb vidd be az ugyeletre, az a tuti! Mielobbi javulast!
2013. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Daedalonetta kúp jobb lenne, ha nincs otthon és már patika sincsen sehol nyitva (ügyeletes patikátok biztosan van) , akkor hívd fel az ügyeletet és biztosan elmondják szabad e. (szerintem azt fogják mondani, hogy egy felet szabad)Már csak azért is jobb lenne a kúp, mert ha ilyen sokszor hányt ezt is kifogja hányni amint elfogyasztja.
2013. aug. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a kúpot nem csak receptre adják?
2013. aug. 3. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

A kúp nem receptköteles. Adhatsz neki nyugodtan B6 vitamint is, de a kúp tényleg jobb lenne. Csodát viszont egyiktől se várj. Lényeg hogy itasd. Reméljük hamar átmegy. Próbálj nurofenes fecskendővel 5ml folyadékot adni 5 percenként, így jobban bent marad. Adhatsz kólát, amiből kikevered a szénsavat. És jó hideg legyen, ez is jó hányás ellen, bár tudom furán hangzik. És ne vízzel itasd, inkább csinálj teát kevés cukorral, mert az jobban pótolja az ásványi anyagokat is.

Jobbulást!

2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!