Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ilyenkor mi van? Volt már így...

Ilyenkor mi van? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés

Hétfő hajnalban belázasodott a 10 hónapos lányom 38,7 volt neki levonva. Elvittem dokihoz, torka nem piros, hasmenése nincs, tüdeje tiszta, vizelet negatív. Azóta minden nap 37-37,3 között van a hője napközben, amit betudhatok éppen ennek a pokoli hőségnek is. De minden este felmegy neki 38 köré és kap egy adag panadol babyt, ami leviszi neki és éjjel sem megy már fel neki. Holnap visszaviszem a dokihoz, de addig is nincs valakinek ötlete, mi lehet ez? Már teljesen kétségbe vagyok esve. :-(

Köszönöm ha segítetek!


2013. aug. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg a "3 napos láz".

Üsd be a google-ba és olvasd el mit írnak róla.

2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben nekem is, csak az a baj, hogy mi már a 4. napon vagyunk és megint felment neki és kiütései sincsenek!:-(
2013. aug. 7. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt kijöttek a bárányhimlős kiütéseim 5-6 napig minden este magas lázam volt, más tünete nem volt. Nem biztos, hogy nálatok is ez van, de én se gondoltam volna bárányhimlőre még ki nem jöttek a pöttyök.
2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont 3hete volt a 3napos láz! 5napig volt lázas es a 7dik napon lettek a kiütések! Még mondhatom, h szerencsés vagy az en kislányom 9honaposan kapta és vegig 40, 7-40, 9 volt a laza es nem ment le neki a 2dik nap lazgorcsot kapott utána a kórházban vénás gyogyszerrel húzták le neki! Mihamarabbi gyógyulást a kicsinek!
2013. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. Hú kedves utolsó válaszoló, kemény lehetett, innen nézve nem is olyan szörnyű a helyzetünk. De ugye most már csak egy rossz emlék nektek is. Remélem nemsokára nekünk is csak az lesz már.
2013. aug. 8. 05:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen egy borzalmas élmény! Azt hittem meghal a karomban még sosem láttam ilyet! De ga esetleg elofordulna még egyszer arra az esetre van sürgősségi gyogyszerunk itthon mostmar! Diazepan 5mg-os amit a popsiva kell bele nyomni nem kup hanem gél! Remélem mostmar Ti is jobban vagytok!
2013. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy most már rendben vagytok! És van gyógyszeretek is, ha gond lenne. (Ne legyen, kívánom!)Most már mi is rendben vagyunk, de ez nem a három napos láz volt. Elvittem másik orvoshoz még múlt csütörtökön, aki egyből vérképet kért. Kiderült, hogy nagyon erős bakteriális fertőzése volt. Antibiotikum injekciót kapott öt napig, 3 napja láztalan, de nagyon durva volt, majdnem a kórházban kötöttünk ki mi is. Ennyit egy-két gyerekorvosról. Na mindegy, lényeg, hogy meggyógyult a babám.
2013. aug. 14. 05:14
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok! ! örülök nagyon, hogy mostmar laztalanok vagytok! Legfontosabb a pici egészsége! ! Gondolom, h nagyon kemény volt es sok nyugtalan napon es ebren töltött ejszakan vagytok tul! Igen sajnos nem csak gyermek orvos hanem mas doktori cimmel megilletett orvis nem feltetlen dolgozik kelki ismeretesen!:-( Minden jót kívánok Nektek es sok egeszseget!:-)
2013. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!