Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adhatok neki panadol baby-t?...

Adhatok neki panadol baby-t? Folyik az orra, köhög, a torka is fájhat, mert krákog

Figyelt kérdés

voltunk gyerekdokinál, de csak a sterimart orrspray-t+orszívót és a nasivn orrcseppet mondta.

közben rajtam is kijött ugyanez a megfázás, nekem jó erre a felnőtt panadol.

mentünk friss levegőre, akkor jobb volt egy kicsit.

persze, ha nem javul, megyünk vissza a dokihoz


2013. aug. 12. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Van láza, hőemelkedése?
2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 JnéHN ***** válasza:
Nekünk ilyen esetben mindig ír a doki panadolt is, ha nincs láza.
2013. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Végül is te látod, hogy mennyire van leesve lábról, nekem fogzásra adott a doki panadolt, igaz, akkor volt sebláza is. Baja nem lesz tőle, ha betartod az adagolást.
2013. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nincs láza, se hőemelkedése.ezt mondjuk furcsállom...

hancúrozik, jó kedélyű, de azért látszik rajta, hogy nem "100-as"

2013. aug. 12. 23:16
 5/10 A kérdező kommentje:

alvás közben gyakran felébred, gondolom nem úgy kap levegőt

sikerül visszaaltatnom, de jobb lenne, ha nyugodtan aludhatna

2013. aug. 12. 23:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hiába adsz neki fájdalomcsillapítót, attól nem dugul ki az orra. Ha a dugulást leszámítva jól van, szerintem felesleges adni neki.
2013. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem adnék ilyen esetben, bár én amúgy is a természetes gyógymódok híve vagyok. Inkább eukaliptusz-, és/vagy mentaolajat cseppents egy zsebkendőre, azt tedd a feje közelébe alvás közben, úgy könnyebben lélegzik. Esetleg unguentum nasale-t is kenhetsz az orra alá, hogy jobban szeleljen.
2013. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 JnéHN ***** válasza:
Mondjuk attól is függ, hogy mennyi idős, mert ha nagyon kicsi, akkor az illóolajok allergizálhatnak.
2013. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisebbikem allergiás és nála az ellergia tipikusan ilyen tüneteket okoz. Erre meg a panadol mit sem ér.
2013. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

az illóolaj nagyon jó ötlet volt, de végül kakukkfű főzetet öntöttemm a fürdővizébe, és kakukkfű teát itattam vele - az segített a legtöbbet.

az allergiára én is gondoltam, de nem az, szerencsére.


ja, és egy másik orvos tanácsára hanyagoltam az orrcseppet, és látványosan elkezdett javulni....


mindenkinek ment a zöld, köszönöm :)

2013. aug. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!