Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet ez? 3 éves kislányom...

Mi lehet ez? 3 éves kislányom mind kéz karhajlatában nagy fehér folt, körülötte piros.

Figyelt kérdés

Nincsen a családban ekcéma senkinek csak mert olvastam ez többnyire örökletes..nem tudok róla hogy megcsípte volna valami is.szombaton vettem észre de gondoltam bepált vagy nem is tudom..bekentem fenistillel..de ma megint fürdés után elég erősen ott van..megint bekentem..mi lehet ez vagy valami allergia??

elvigyem holnap dokihoz??

valaki találkozott ilyennel ha igen mi volt az??


2013. aug. 13. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen!Nem kaparja,azt mondja nem viszket neki..és máshol nincsen csak a két kar hajlatban.nem volt rajta olyan ruha semmi ami hozzáért volna,a megszokott ruhái voltak rajta..öblítő mosószer tusfürdő minden a régi..szóval nem igen volt semmi újdonság e t
2013. aug. 13. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:

bőrgomba?

Az szokott belül fehér. körben vörös lenni.

2013. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Atya ég??és az hogy terjed??

mert itthon tisztaság van mindenütt,a gyerekek ápoltak...tömegközlekedésen?

Olyan 100és 200ftos érme közötti a fehér rész körülötte olyan 1 cm piros rész..Volt ilyenhez szerencséd?Mit javasoltok?Fenistil jó rá?mert azzal kentem be neki..kicsit halványodott is..

2013. aug. 13. 23:21
 4/5 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz, vagy bőrgyógyászhoz. Majd ők megmondják, mielőtt komolyabb baj lenne belőle.
2013. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvittem..ekcéma laktózra vagy tojásra..

tojást nem evett a héten ill az elmúlt időben sem olyan termékeket amiben lenne meghatározóan..viszont a fél literes joghurtok,fagyi..tejfölös ételek voltak szép szerével..kaptunk rá fürdető krémet,gyógyszertári krémet valami bőrpuhító,és egy szteroidos krémet...

minden esetre szeretném kivizsgáltatni mi okozta..hogy csínnyán bánjunk vele..így valszínű allergia vizsgálat lesz a vége..másfél napja kenem neki..de nem igen változik a dolog kicsit halványabb tán..de nem olyan szembetűnően változott...

2013. aug. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!