Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet pattanásos a 20...

Mitől lehet pattanásos a 20 napos babam arca? Lehet hogy nem jo a tejem? Csak anyatejet kap. ( piros foltok és a közepén fehér pöttyök vannak rajta). Az mondjuk furcsa, hogy néha halványabbak, utánna meg erősebben látszik.

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tejkiütés, a hormonok miatt. Majd elmúlik legkésőbb 3 hónapos korára. :)
2013. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az első irja és nagyon gyakori. minden második babát érinti legalább, nem kell vele törödni.
2013. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez van. Kenj rá anyatejet, az én fiamról elég szépen elkezdett letisztulni. Ártalmatlan, nem kell vele foglalkozni, csak arra figyelj, hogy ne fertőződjön el. Van rá kenőcs receptre, de az erős szteroid, én ki sem váltottam. Elmúlik anélkül is.
2013. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!