Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tényleg terjed a hasmenés a...

Tényleg terjed a hasmenés a Balatonnál?

Figyelt kérdés
Hétvégén Siófokra készülünk a másfél éves kisfiunkkal.
2013. aug. 13. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami voltigen a híradóba, de nem emlékszek pontosan nézd vissza.
2013. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
múlt hét végén volt Füreden az egyik strandról kiindult calici vírus járvány, de nem tudni, hogy a vízből vagy egyéb helyről. mi voltunk, de nem lett beteg senki.
2013. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten. Elsősorban nem a Híradó "hazudozásai" érdekelnek, hanem ha esetleg lakik valaki ott és vannak tényleges infoi azt megköszönném. Azért köszönöm, hogy válaszoltál.
2013. aug. 13. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi voltunk Siófok mellett nyaralni, vasárnap jöttünk haza. Hányt a fiam aznap és még tegnap is vacakul volt. Hasmenése nem volt. Bocs,hogy ezt írtam le,de nem tudom a kettőnek van-e köze egymáshoz. MA már semmi baja..
2013. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy meleg van sokáig, gyakran elszaporodnak a fosós-hányós vírusok a vízben. Sajnos mi is elkaptuk a kisfiammal( északi part) rajtam egy nap alatt végig szaladt( az a tipikus, amikor lavórral a kezedben ülsz a wc.- n...) mellé még lázas is voltam. A kisfiamon másnap tört elő, nála kicsit tovább tartott. Sajnos ez benne van a buliban, hiába ügyelünk nagyon a higiéniára.
2013. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férjem volt Fonyódon a hétvégén, vasárnap jött haza, és ma a fiam (3 éves) egész nap durván f@sott, este fél nyolckor meg kidőlt, azóta alszik. Nem tudom, ez az-e, de mi is azon gondolkozunk, valami nyavalya lehet, mert a férjemnek sem százas az emésztése. A kicsit (1 éves) és engem egyelőre elkerült.
2013. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lellén lakom, nem voltunk étteremben. Szombat -hasmenés, vasárnap-hasmenés. Ma voltam csak igazán jól. Nem hánytam. Kislányom (3éves), Párom nem kapta el.
2013. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kisfia elkapta ezt a vírust.Lellén laknak.Strandoltak a Balatonba 2 óra múlva már kórházban volt.Sokszor hányt,ment a hasa és lázas volt.Már szerencsére jobban van a kisfiú.
2013. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 14. 12:45
 10/12 anonim válasza:
Én is voltam balatonon, Bogláron. Nővéremnek utolsó nap ment a hasa. Aztán hazajöttünk, és mostmár egy hete nekem megy a hasam.
2013. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!