Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5hónapossan tényleg nem kell...

5hónapossan tényleg nem kell vinni az orvoshoz a picit valami vizsgálatra?

Figyelt kérdés
első babás vagyok 4hónapos státuszon csak a 6 hónaposra kaptunk idő pontot addig nem is kell oda vinni? Védőnőhöz sem kell addig vinni? Habár a védőnőm olyan hogy 2hónapossan látta utoljára mert állandóan szabin volt mikor mentünk és mindig más nézte meg.
2013. aug. 26. 13:02
 1/4 Baranka ***** válasza:
Hát hogyha nem kaptál időpontot akkor szerintem nem. Én még ilyenről nem hallottam. Nekem eddig mindig kellett vinni a gyerekeimet 5 hónaposan is dokihoz, de csak a ligába tanácsadásra.
2013. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem vittem 5 hónapos vizsgálatra a fiamat, de a sógornőm igen a lányát. Települése válogatja szerintem.
2013. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
szerintem mindenhol más a rend. Nálunk, pl. a védőnő egyszer kijött mikor hazajöttünk a kórházból meg a doki is. Onnantól kezdve eleinte 2 hetente, utána havonta kellett vinni a picit az orvosi rendelőbe tanácsadásra, ahol megvizsgálta a doki és ha kellett kapott szurit is. Kb. 8 hós koráig hordtam havonta, de nem kötelező!!!
2013. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
még annyi, hogy nálunk nem jár ki a védőnő, hanem mi visszük a babát tanácsadásra. Szerintem ez jobb mintha a védőnő állandóan hozzánk járkálna...
2013. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!