Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mmr oltás utáni 3. napon...

Mmr oltás utáni 3. napon léphet már fel oltási reakció?

Figyelt kérdés
Szerdán kapta, szombaton folyt az orra, de lázas még nem volt. Mára, vasárnapra lázas lett. A védőnő szerint ez nem lehet az oltási reakció, mert az legkorábban 5 nap múlva jelentkezhet. SzeriNntetek ez a reakció, vagy más? Nálatok mikor lett beteg (ha lett), és mennyire, mennyi ideig?
2013. szept. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom...Szerintem lehet, de sima megfázás is lehet, nekem mondta a doktor néni, hogy hurutos tünetek jelentkezhetnek. Amúgy nálunk néhány kiütés lett 7-9. nap körül, semmi egyéb tünet nem volt.
2013. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a 15 hónapos, akkor igen, lehet. Ugyanezzel küzdünk és neki már aznap kijött a heves reakció.
2013. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondák, hogy 7-12 nap múlva jönnek/jöhetnek a tünetek.

Egyik gyerekemnek semmi baja nem lett, a másik olyan beteg lett (azt hiszem 7 nap múlva kezdődött) és egyre rosszabb lett, az ÖSSZES tünet kijött rajta, végül antibiotikum kellett. :(


A harmadiknak most kell majd beadni, hát izgulok előre...


Azt el tudom képzelni, hogy az immunrendszere már elkezdett dolgozni, és emiatt beszedett valami mást.

2013. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, remélem nálunk ez volt a reakció, mert hétfőre semmi baja, sem láz, sem orrfolyás. Várok még persze, és figyelem, de remélem megúsztuk.
2013. szept. 2. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szokott, ez inkább valami más lehet.

10-14 nap múlva szokott kiütés, vagy nyálmirigy duzzanat lenni. (már ha lesz valakinek)

2013. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!