Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért mondja a védőnő, hogy...

Miért mondja a védőnő, hogy feleslegesen terhelem fél éves nagyon náthás babám szervezetét Fenistil cseppekkel?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy nátha esetén lehet adni vagy Calcimuscot vagy Fenistil cseppet.
2013. okt. 10. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A Fenistil Juniorra gondolsz ? Mert az nem náthára van, hanem allergiás tünetek kezelésére.
2013. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább homeoval próbálkozz, vannak jó cuccok rá, több is. De el fog múlni lassan. Ha nem kap levegőt, orrcsepp és a szokásos Sterimar-orrszívás.
2013. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Én még a Luuf-balzsamot is használtam. A Fenistil csepp valóban akkor kell, ha valami miatt nem kap levegőt, de nem nátha. Antihisztamin.
2013. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk minden náthánál felírta a doktornö a fenistilt,azért mert a duzzadz nyálkahártyát nyugtatja,ezáltal segiti a váladék kiürülését,és igen van olyan orvos,aki a calcimusc-ot preferálja.

Nem tudom miért mondja de itt a környékünkön minden orvosnál hozzá tartozik a náthás állapotok kezeléséhez!


Jobbulást a picinek!

2013. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Fenistil cseppet igen is lehet nátha esetén is alkalmazni, nem csak allergia esetén.

Ugyanis mind allergia, mind pedig nátha esetén megduzzadhat az orrnyálkahártya, ami miatt nem tud rendesen levegőzni az orrüreg, nem kap rendesen levegőt a gyerek.

A Fenistil csepp pedig erre nagyon jó. Leviszi az orrnyálkahártya duzzanatot.

Nyugodtan adjad, ha az orvos ezt tanácsolta!

És a védőnő nem gyerekorvos! Azt add, amit a gyerekorvos mond, nem a védőnő.

2013. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen gyerekorvos mondta, hogy adhatom pont azért amit az utolsó kettő anyuka írt! Csak azt nem értem, hogy a védőnő miért szólta le?
2013. okt. 10. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyu, adjad neki, baja nem lesz, de anélkül is el fog múlni a nátha.
2013. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fenistilt igen szokták adni náthára, az orr duzzanat miatt. Ha a doki ezt javasolta, akkor ne törődj a védőnő leszólásával. Nem terheled feleslegesen a gyerkőcöt vele. 5 éves kislány anyukája.
2013. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Figyu, adjad neki, baja nem lesz, de anélkül is el fog múlni a nátha."

Nem arról van szó, hogy a nátha nem fog elmúlni, csak ha a gyereknek nem fog rendesen járni a levegő az orrában, akármilyen hihetetlen, de az egyenes út a savós középfülgyulladáshoz!

2013. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!