Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 eves gyerkocnek lazcsillapit...

4 eves gyerkocnek lazcsillapitasra mennyit ill. milyen gyakran adhatok harsfateat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem eltulozni, mivel talalkoztam mar gyerekeknek valo gyogyteakkal amire ra volt irva pl. hogy ajamlott 3 csesze naponta, ezen viszont semmi sincs. Koszonom tanacsotokat.

2013. okt. 22. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
En meg nem hallottam rola, hogy teat hasznalna valaki lazcsillapitasra... Tudtommal a harsfatea kohogesre jo. Miert nem adsz neki Panadolt vagy Nurofent? Van mindketto gyerek valtozatban is.
2013. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hársfatea köhögésre való. Lázat inkább gyógyszerrel csillapíts, vagy hűtőfürdővel.
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, van lázcsillapító hatása, de szerintem jelentéktelen. Én nem hagyatkoznék rá. Adhatod a gyerkőcnek, de ne lázcsillapítás céljából, és max. napi 2 dl-t, mert erős nyugtató hatása van!
2013. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lazcsollapito szirupot kapott csak az nem nagyon hatott es a langyos furdo sem sokaig volt hatasos, es ugyebar a kovetkezo adagot 6 orajara kaphatta volna meg ezert gondoltam a teara. Vegul ejfelkor orvosnal jartunk, kapott lazgorcs ellen tablettat meg kupot amit persze 6 ora utan adhattam neki, szerencsere hatasossabb volt mint a szirup. Kapott penicilint is amit mar holnap ki fogja szedni, a laza szerencsere almult, de 5 napig volt meg estenkent hoemelkedese :-( es maig be van rekedve es kohog. Holnap kontrol, viszont a kisebbig gyerkoc is elkapta es most vele szenvedunk...
2013. okt. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!