Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor a kruppos köhögés...

Mikor a kruppos köhögés hurutossá válik adtok valamit a hurutos köhögésre? Vagy elmúlik magától?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen köhögés csillapítót, magától csak rosszabbodhat a helyzet.
2013. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köhögéscsillapítót????? Nehogy adjál köhögéscsillapítót ha már hurutos a köhögés!!!Azt nem szabad csak száraz köhögéskor!Akkor vissza tartja a sok váladékot amit amúgy felköhögne és sokkal nagyobb gond lesz!Továbbra is köptetőt had jöjjön fel neki minden vagy ha azt nem akarsz infralápázd egy kicsit az is jól fel oldja persze csak ha nem lázas vagy ilyesmi!
2013. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves második! Gyermekgyógyász hallgató vagyok, ne nekem meséld már be, hogy köptető vagy csillapító. Háziorvosok bevett szokása hurutosra köptetőt, szárazra csillapítót adni, ami hatalmas hiba. Ami felszakad váladék azt nem még jobban ingerelni kell, hanem csillapítani. Ami pedig száraz, azt fel kell szaggatni, hogy ne legyen belőle később tüdőgyulladás vagy bármi egyéb.
2013. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig egyébként tényleg úgy szokták ahogy a második írja, és főorvos a gyermekorvosunk!Mindig azt mondja,hogy hurutosra köptető,hogy jobban köhögtesse így felszakadozik,nem ott pang.Ha száraz a köhögés,akkor köhögéscsillapító.Ha száraz hova kellene még jobban köhögtetni??Nálunk pl a száraz levegő is olyan köhögőgörcsöt vált ki,hogy csak na.Kicsit párásítunk és már jobb is,most köhögtessem magunkat még jobban,mikor csak száraz levegő okozza,vagy allergia?

És mondom főorvos mondta nekünk!

2013. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A második vagyok és csak azt mondom,hogy szegény gyerekek akik a kezed alá kerülnek majd! Lehet hogy ezt tanítják most neked de szerintem meg többet jelent több gyerekes anyukák véleménye és tapasztalata!!!Az én orvosom pedig pullmonológus,tüdőgyógyász és mindíg így szoktam a gyerekeimet kezelni. Volt hogy hetekig adtam száraz köhögésre köptetőt szegény gyerek már majd kiköpte a tüdejét mégsem szakadt fel semmi-ezért száraz köhögés.És életemben egyszer adtam neki hurutosra köhögéscsillapítót-amit az ügyeleten javasolt egy másik orvos! - de reggelre amikor a fiam felkelt azt hittem ott fullad meg a kezeim között a rengeteg visszafojtott váladéktól ami hirtelen nagy mennyiségben jött volna felfelé szinte levegőt sem kapott!
2013. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is véletlenül csináltam már olyat, hogy köptetőt adtam száraz köhögésre és fordítva is volt, és akkor hányás lett a vége... rengeteg váladékkal. szegény gyerekek, ez nagyon nehéz. nekünk van amikor már csak a kúp segít.. borzasztó betegség ez.
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lándzsás utifüvet adok neki. az nem gyógyszer. nekünk bevált.
2014. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nappalra köptető estére lehet köhögéscsillapítót. Sinesod cseppek mi ezt kaptuk.
2014. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!