Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit adhatok még a kisfiamnak...

Mit adhatok még a kisfiamnak köhögésre?

Figyelt kérdés

Kisfiam folymaatosan köhögött ma szárazan irritatívan már megőrülünk tőle hogy már mindent adtunk neki és igy se jobb!!

Éjszaka meg mégrosszabb!!

dokinő közölte tiszta a tüdeje .akkor mi baja van

leírom miket adtam neki,

Rinathiol köhögéscsillapító ,hagymatea, simatea sok mézzel ideig óráig jó, aztán megint fuldoklás ,

kinder luuf balzsam ,fenitilcsepp, Calsimuscot folyamatosan adom neki!!

Ugye nem megint arcüreggyulladása van !!??

Nem krupp az biztos, én voltam ilyen gyerekkoromban!!

amint megfáztam ugattam ugy köhögtem!!

Mit adjAK NEKI


2013. okt. 26. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
száraz köhögésre nekünk az izlandi zuzmó szirup vált be. Van kifejezetten gyereknek való is. Egy próbát esetleg megér...
2013. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dr Chen patikás Kohoflu szirup, hársfatea, a zuzmót is kipróbálhatod, hátha...

Jobbulást kívánok!

2013. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat
2013. okt. 26. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Sinecodot szoktam adni. Bar nezz utanna nem minden kohogesre szabad adni..mindig elfelejtem csak akkor nezek utana mindig mikor kell. Viszont attol abbamarad es nyugodtan alszik. Receptre kaphato nalam mindig van itthon.
2013. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia,nekünk az jött be,hogy bekentem a mellkasát meg a hátát zsírral(vaj,margarin,libazsír,bármi),rátettem folpakkot előre,hátra,a zsírra,rá egy szorosabb atléta vagy body,ha még kisebb,így aludjon éjszaka.

A fólia alatt tök jól bedunsztolódik a mellkasa és felszedi az összes lerakódát,nekünk ugatós köhögést 2-3 éjszaka alatt totál fellazított hurutosra és utána már teljesen el is múlt!

próbáld ki,tényleg jó!

2013. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaj de jó köszönöm az ótleteket!már estére csinálom is!
2013. okt. 27. 08:03
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, mi is csináljuk a dunsztolást és egy csoda.

Ha kapható vagy az ilyesmire, feltétlen próbáld ki, lányom ugatását csak ez szaggatta fel.

Illetve van még egy szer, ezt most használtam először száraz köhögésre, szintén bejött: Energytől a Grepofit spray, neten tudsz utánanézni, több helyen is kapható, de nem patikákban.

2013. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk száraz köhögésre Erigon szirup vált be(2 év fölött adható). Csak 2-szer lehet egy-egy mokkás kanállal adni, de jó, illetve éjszaka jól felöltöztettem és hideg levegő. Mellette CA és Cetirizin hexal csepp. CA kivételével vény nélüli. Jobbulást nektek.
2013. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a Rhinathiol köhögéscsillapító miért nem használ?
2013. okt. 27. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mas lehet a hatoanyag a kulonboz kohogescsillapitokban.
2013. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!