Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sikerült-e valakinek az...

Sikerült-e valakinek az ételallergiás gyermekét homeopáthiával vagy más therápiával meggyógyíttatni?

Figyelt kérdés
Érdekelne bármilyen természetgyógyászati lehetőség,ha valakinél ez segített,mert a szigorú diéta ellenére sincs javulás nálunk.6 éves a gyermekem és születése óta súlyos tejfehérje és tojásallergiás.
2013. nov. 9. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom mit vársz a homeótól, nincs benne semmi hatóanyag.


Vagy kinövi a prepubertás előtt, vagy így fog élni.


2 allergiás gyerek anyukája

2013. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a szigorú diéta ellenére nincs javulás, akkor a tüneteket más okozza. ezt kell kideríteni. a homeopátia felesleges pénzkidobás.
2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gastroenterológiára járunk félévente,ahol ezekkel az allergénekkel terhelik és súlyos tüneteket okoznak.

Tehát azt biztosan tudjuk,hogy ezekre allergiás.

Mindent megteszek,hogy az allergénnel ne találkozzon a szervezete.Csak próbálok még keresni valamilyen lehetőséget a gyógyulásra elkeseredésemben.

2013. nov. 9. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek terhelik fél évente?

Az enyémet csak évente, és még azt is halasztjuk, amikor előfordul, hogy becsusszan valami a diétájába, és egyből pöttyös lesz...

2013. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es,

mire alapozod ezt az állítást? Elég furcsa...

Sajnos van, aki egy életen át allergiás.

2013. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket?

Azt, hogy a tuneteit mas okozza? Arra, hogy ha egy bizonyittan tojasallergias gyerek nem kap tojast, es allergias tunetei vannak, akkor nyilvan nem a tojastol jon ki. Ezt a logikara alapozom.

De kozben irta anyuka, hogy nem kap tojast, csak a teheleskor jon ki a tunet, ha jol ertem. Akkor ne adjon neki tejet es tojast, ez a megoldas es kesz. Tisztaban vagyok vele, hogy ez egy eleten at fennalhat, de a kerdezonincs es homeopatiaval akar valamit bohockodni. Ha vannak kidobando huszezrsei, hat tegye, a gyerek meggyogyulnu nem fog. Esetleg a deszenzitivizacio segithet, de azt allergiakozpontban vegzik es eveket vesz igenybe.

Illetve a masik kijelentesemet, hogy a homeo semmire sem jo ebben az esetben, nem rreszletezem, h mire alapozom, mert nincs kedvem.

2013. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat, ha felreertheto voltam, de a kerdez is az volt. Ha csak a terheleskor jon ki, nyilvan a tej es a tojas az oka, de eloszornem irta le, hogy terheleskor van tunet csak... Ugy ertettem, hogy ha van tunet, de nem kap az allergenbol, akkor mastol van a tunet. Ebben mi a furcsa?
2013. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!