Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti elvinnetek ugyeletre holnap?

Ti elvinnetek ugyeletre holnap?

Figyelt kérdés
Vasarnap ota nathas,kedd ota kohog,szerda ota hoemelkedese van,mely csut ota allando gyakorlatilag.csut delutan latta gyerekorvos,Stodalt kapja kedd ota,csut ota Nasivin spray is.mas nem.ma delutan adtam neki Nurofent,mert latszott,h faj vmije,de nem mondja meg,h mi.elvileg meg tudna mondani,a napokban volt harom eves.este furdes kozben a fulet fajlalta,de furdes utan mar nem.viszont mar nem hoemelkedese van,hanem laza, 38,2. nem magas,de van.raer a doki hetfoig? Vagy erdemes lehet ugyeletre vinni?
2013. nov. 9. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen elvinném
2013. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert vinned mindenkepp? Odzkodok tole,mert nagyon bunkok tudnak itt lenni es lecseszik a szuloket,h higy merik igenybevenni oket.40 fokos tartos lazzal is hiaba vittem,nem segitettek :( be is kerultunk a korhazba :( doktorneni is csak annyit mondott,h ha rosszabbodna,hetfon vigyem vissza.nyilvanvaloan rosszabbodunk :((((
2013. nov. 9. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le fognak hurrogni, de én nem vinném. Mi egy hónapja mentünk ügyeletre lázzal és olyan vírussal tértünk haza, aminek a kikezelése két hétig tartott. Gondolj bele kik mennek ügyeletre!!! Próbálj meg a fiad háta mögé állni pl amikor mesét néz és a füle mögött finoman nyomogasd meg neki. Ha vmi gyulladás, akkor tuti szólni fog. Nyilván ha rosszabbodik a helyzet, akkor vidd el.
2013. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem erről meg az a véleményem hogy az egészség az nem játék..
2013. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy játszik az egészséggel. Én annyit mondtam, hogy amennyiben nem látja indokoltnak az ügyeletet, akkor mindenképpen jobb elkerülni. És a láz más tüneten kívül nem indokolja szerintem (!!!) az ügyeletet. Persze hozzáteszem azt is, hogy az anya ismeri a gyermekét annyira, hogy érzi-látja ha gáz van a gyermek viselkedésén. Ilyenkor viszont lépni kell...
2013. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem vinném ügyeletre!!Úgy se csinálnak semmit.Max közlik hogy hétfőn vidd el a gyereket az orvoshoz, addig meg kapjon Nurofent..mi is jártunk már így..azóta nagy ívben kerülöm az ügyeletet..pedig mi is 40 fokos lázzal szaladtunk be!!
2013. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem vinném
2013. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem vinném.

Nem sürgősségi eset. Nincs tartós magas láza, nincsenek elviselhetetlen fájdalmai, nem indokolja semmi, hogy még több beteg gyerek közé menjen.

Majdnem 3 hete náthás a lányom. Hetente leviszem az orvoshoz, aki ellenőrzi az állapotát. Köhög és folyik az orra. nem piros a torka, nincs láza, nem tud vele semmit csinálni a doki.

3 napig a 38 körüli láz sem okoz gondot, küzd a szervezete.

A fültő nyomkodás jó ötlet, ha gyulladása van, arra érzékenyen fog reagálni.

2013. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme elvinni.
2013. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38,2 galoban nem a vilag, viszont folyamatosan romlik az allapota. Ha holnapra meg fentebb menne a laza, vagy folytin visszaterne, illetve megint fqjlalna vmiet, nagyon nyugosodne, akkor en elvinnem. Ha holnapra csak hoekelkedese marad es jo a kozerzete, akkor nem vinnem, csak hetfonml.
2013. nov. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!