Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kötelező oltás (ok) megtagadás...

Kötelező oltás (ok) megtagadásával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Privátba is jöhet. Köszönöm.
2013. nov. 25. 08:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet. Vagy lehet, de nem veszik fel sehova. Az életedet kitölti a gyámhivatal és a bíróság , a folyamatos feljelentgetések. Ha nyugalmat akarsz mehetsz külföldre. Röviden ennyi.
2013. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
elsővel egyetértek,sokan jönnek,hogy külföldön így meg úgy...nem is értem miért használják az az oltásellenes gondolkodók az "oltáspártiak" kifejezést?!ez kishazánkban olyan mint az adó,kötelező,mégsem vagyok adópárti. Meg kicsit úgy érzem,hogy max Czeizel Endre tagadhatna meg oltást,aki ÉRT ehhez és orvos és kutató,nem mi halandó emberek,könyvelők,tanárok,eladók,akik nem látjuk át az elmúlt 100 év kutatásait...ennyi erővel vezessen repülőt az anya fedélzeten a gyermekével úgy,hogy nem pilóta..nem akarok ezzel senkit se megbántani,de akkor oda kell költözni,ahol nem kötelező.a gyermek nem megy majd oviba 3 évesen??elég aggályos...
2013. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Ez engem is érdekel! Szerintem sem lehet, különben meghurcolnak... Úgy tudom Waldorf ovi és iskola beveszi a gyerkőcöt, de az ANTSZ és a magyar állam gyomra nem.

Orvosunk azon kiakadt, hogy a 2 hónapos kötelező mellé nem engedtem beadni a prevenart :( Pfff

2013. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
A kötelező oltásoknak már a nevében benne van a lényegük. KÖTELEZŐ. Nem kívánságműsor. Amennyiben bíróságra, gyámhatóságra akarsz járni kiskorú veszélyeztetése miatt, akkor hajrá.
2013. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem, mint az a kérdésben is olvasható, TAPASZTALATOKAT. A privátba válaszolóknak köszönöm.
2013. nov. 25. 09:54
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Remélem hogy nem lehet megtagadni. Azért mert van pár hülye, nem kellene veszélyeztetni az egész társadalmat. Költözz nigériába, ott nem kötelező oltatni, el lehet patkolni nyugodtan.
2013. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

Előző!

Te nagyon okos vagy! Akkor mondd meg nekem légyszíves, hogy miért van minden bölcsisnek-ovisnak egy csomószor középfülgyulladása, hiszen most már van oltás ellene, a gyerekek 90%-a már 2 hósan megkapja (prevenar)?

Na?

Mert én tudom, utánaolvastam

2013. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Folyt.

A babámat mégsem engedtem beoltatni vele.

Sajnos jövőre ez is kötelező lesz :(

2013. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert nem csak az pár baci okozhat középfülgyulladást ami ellen a prevenár van. De ha a gyerekemenek 10 helyett csak 5 középfülgyulladása lesz már megérte te isten barma.
2013. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Aha, és akkor miért kell beléjüknyomni a védőoltást okoska? Semmitől sem védi meg őket, megsúgom neked, a pár baci helyett olyanok foglalnak helyet utána a gyermekekben, amik erősebbek, ellenállóbbak az antibióval szemben, és az egészből a végén műtét lesz.

Hajrá, drága okos édesanya, védd csak meg védőoltással, aztán küldd a műtőasztalra gyermeked!

A trágár beszéded sokmindent elárul rólad..., még érvelni sem tudsz emberhez méltóan...

2013. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!