Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek megkapja ma a 4...

Szerintetek megkapja ma a 4 hónapos oltást a lányom ha kicsit folyik, szörtyög az orra?

Figyelt kérdés
Múlthéten betegek voltunk a párommal nátha,de elég durván,vigyáztunk maszkba voltunk,de úgy néz ki hogy kicsit elkapta a lányom is.Illetve annyira hogy szörtyög,éjszaka porszívozni kell az orrát többször mert nem kap levegőt a szopi közben.Ma megyünk a 4 hós oltásra,szerinttek megkapja így?Persze mindenképp szólok az orvosnak.

2013. nov. 20. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk így nem adja be.

Nálunk is volt, hogy ilyen betegség miatt 2 hetet csúszott az oltás.

Szóval ez az orvoson múlik, de szerintem nem adja így be.

2013. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem fogja beadni, hanem azt fogja mondani, hogy vidd be az oltásra rendelési időben, mikor már nem szörtyög (nálunk beadja soron kívül ilyenkor), vagy azt mondja vidd vissza egy hét múlva.
2013. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, attól belázasosdna és még nagyobb baj lenne.
2013. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A miénk beadja, csak akkor nem adja be, ha láza is van a gyereknek
2013. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben így nem vinném el az orvoshoz, inkább odatelefonálnék, hogy beteg. Egyrészt, mert az immunrendszere le van gyengülve a nátha miatt, így a többi beteg gyerek könnyebben megfertőzheti.

Másik, hogy félnék, hogy a doki felelőtlenül beadná az oltást, és emiatt maradandó károsodást szenvedne a gyerekem.

Van egy ismerősöm, akinek a sógora amiatt lett egy roncs, hogy gyerekként betegen beoltották, felnőttként ápolásra szorul, így én fokozottabban félek az ilyesmitől.

2013. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azthiszem odatelefonálok.Az a biztos.
2013. nov. 20. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig felhívtam az orvost, hogy náthás a gyerek, mi legyen, és ő adott új időpontot. Azt mondta, 3-4 hét csúszásig belefér, utána is csak azért nem szeretik már halasztani, mert rájuk szólnak. (De egyébként is csúnyán néznek, ha az egészséges rendelésre náthásan beviszem.)
2013. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!