Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A 2 éves kislányom nunija...

A 2 éves kislányom nunija nagyon-nagyon piros. Tegnap előtt a sógornőm vigyázott rá, és későn tette tisztába, miután bekakilt?

Figyelt kérdés
Akkor nap, tegnap és mai is sokat volt pelus nélkül, sudocrem-mel kentük neki. Most hozott át a védőnénink egy mycosolon nevű krémet, hogy ezzel kenegessem neki, míg holnap orvos nem látja. Tegnap alig aludtunk, annyira fáj neki. Hallottatok már erről a krémről? VAgy van valami jó tipp csúnya pelenka kiütésre? Köszi
2013. dec. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A sudokrém ilyenkor nem sokat ér sajna. Ha nagyon piros a sima bórporaxos naturlandos krémet szoktuk használni vagy a gyógyszertárban amit kevernek az a neve V. popsikrém. Jó büdös de nekünk ez vált be a legjobban. Az amit említettél azt nem ismerem de biztos jó lehet próbáld ki. Jobbulást szegénykének!
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk a neogranormon kenőcs vált be,de szerintem simán próbálhatod amit a védőnő vitt,biztos okkal ezt ajánlotta.
2013. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
unguentum neonatorum popsikrém!! kikeverős,de nagyon jó,én csak ezt használom. mi utazás miatt jártunk egyszer így,nagyon piros volt neki,bekentem vele és akövetkező pelenkázáskor,már sokkal szebb volt. próbáld ki!
2013. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém:((

Anyu kistesómnál ilyen esetben szintén Neugranormont használt, próbáld meg azzal kenegetni.

2013. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!