Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valoban sokat beteg a bolcsode...

Valoban sokat beteg a bolcsodes lányom?

Figyelt kérdés

Szeptember óta jar bolcsibe. Elsők között szokott be. Jóindulattal Max. Havonta 3-5 napot beteg. Van, amikor egyben van otthon Ennyit, van hogy csak egy napot (alt. péntek) es hétfőn mar lehet ujra.

A m.helyem eddig nem reklamált érte, bar a férjemmel felváltva oldjuk meg, ha otthon kell lenni a lanyunkkal.

Plusz nekem egy hetem van mar csak a munkából es utana tgyas-ra megyek, mert terhes vagyok.


Ma telefonba Megemlítette az egyik kisfonok szerusege., hogy eleg sokat beteg a gyerkőcöm. Igazabol nem tudom ezt mire velni, mert szerintem abszolút nem. Vagy én vagyok tévhitben?! Valoban sokat van otthon?

Eddig (mielott nem volt gyerkőcöm) a m.tarsaimbol annyit lattam sokszor, hogy egy hétig dolgozott, majd 3-4 hétre eltunt. Mint később kiderult, beteg volt a gyerkőc.


2013. dec. 15. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem átlagos.
2013. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kisfőnöknek az ennél ritkább is sok. :) Feljebbről is jön a nyomás neki, hiányzik az egyik embere, lehet, hogy nagyon jó munkaerő vagy amúgy is.
2013. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fentebbi fonokok mar azert lebaxnak, ha rosszul vagyok reggel es bemerek menni dolgozni, mert tudom, hogy ahol én dolgozom (terület) 9-10-ig nincs váltás. Nincs aki foglalkozzon az emberekkel es intezze a dolgokat. Szoval a felsőbb fonokok mindig azzal jonnek, hogy a multi ceg feladata megoldani, hogy tudjanak helyettesíteni. Raadasul nalunk diákok is dolgoznak, igy elv.ok is azonnal ugraszthatok.

Egyebkent a kisfonoknek is van gyerkoce, felevvel idősebb az enyemnel, szinten bölcsibe jar. Bar nem figyelem, hogy mennyire beteges, nem érdekel :)

2013. dec. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!