Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A természetgyógyász szerintete...

A természetgyógyász szerintetek tudna segíteni kislányomon?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok az alternatív gyógyítás témakörében, ezért jól jönne minél több segítség. Februárban lesz 3 éves a kislányom és a pulmunológus azt mondta asztmás. Szegénynek állandóan az antibiotikumot kell szednie, szinte csak ez hozza rendbe. Ezért is gondoltam arra, hogy elvinném egy term.gyógyászoz. Van olyan is, aki kifejezetten csak gyerekekkel foglalkozik?
2013. dec. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Az asztma alapvetően valamire való allergiás tünet. Sok minden kiválthatja. Először is ki szokták vizsgálni, hogy mire allergiás, pl. virágpor, autók kipufogó gázai, vagy éppen az otthoni szőnyegpadlóból eredő-áradó por-allergiáról van szó, stb. stb.

A gyógyszeres kezelések mellett elsődleges, hogy ezeket a tüneteket okozó dolgokat is kizárjátok az élet-teretekből.


Egyébként több anyagot is lehet találni ezzel kapcsolatban a net-en, és még több olyan kínai és egyéb természet-gyógyász-hirdetést, aki azt "igéri", hogy sikerrel kezeli.


Egyébként a tesóm lánya is volt egy ideig asztmás, amikor kiderült, hogy a saját fekvőhelyére allergiás, és azt kicserélték, egyszerűen megszűntek az asztmás rohamok.

2013. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Látom nem mostani a kérdés de ha még fennáll a probléma akkor ajánlanék egy doktornőt, Lilit, a neten kínai doktornőként van fent, az árai alacsonyak, aki hozzá jár, pedig nagyon elégedett vele, ismerek gyógyultakat az simerősi körömben, akik csak benne hisznek. Gyerekgyógyászattal is foglalkozik, nézz utána, szerintem tudna segíteni.
2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!