Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrmandulaműtétről mesélnétek...

Orrmandulaműtétről mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés
4,5 éves kisfiamnak állandóan fáj a füle, egyik antibiotikumot írják fel a másik után, de nincs javulás, és a doki azt mondta, ki kéne venni az orrmanduláját. Természetesen megnézetem még mással is, csak érdekelne, hogy milyen a műtét, fájni fog e neki utána, hogy viselik, stb.

2014. jan. 3. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

3,5 évesen esett át rajta a fiam. Reggel bementünk a kórházba, másnap reggel hazajöttünk. Kapott egy bódító szörpöt, utána vitték a műtőbe, kb 35 percet volt bent. Egy darabig még aludt, aztán ébredezett, az fél óra kínlódás volt, mert nem volt még magánál, kicsit fent volt, aludt egy nagyot. Műtét után 1,5-2 órával már lehet enni-inni óvatosan, délután már a kórházban mászkáltunk. Este már körbetelefonálta a családot, mint akinek semmi baja. Maga a műtét kb 10 perc a többi altatás-ébresztés. Itthon még kapta a Nurofent pár napig alvás előtt, hogy nyugodtan pihenjen. Utána 7-10 napig nincs ugrálás, emberek közé se mehet, na ez volt a legnehezebb benne.

Én alig akartam elhinni, de mi felnőttek sokkal nehezebben viseljük, mint a gyerekek.

2014. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, hogy írtál! nem is hangzik olyan rosszul, bár azt nem tudom, hogy fogjuk betartani, hogy nincs ugrálás
2014. jan. 3. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy az volt a legnehezebb :)

Műtét előtt még volt egy laborvizsgálat és egy altatóorvosi konzultáció is.

2014. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!